reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPACERÓWKI - przesiadamy się do małego wózka!

my przesiedliśmy się do wózka którego jakimś cudem nie sprzedałam po starszaku Chicco Pick Up posiada najszersze siedzenie w spacerówce jakie oglądałam i jest super szkoda że już go nie produkują
mws8eb.jpg


dla mnie ten wozek zdal egzamin na 6+ poprzednim razem a kosz pod nim jest wspanialy :-) jedyny mankament to fakt ze moje dzieci uwielbiaja zjadac przednia raczke (musialam dokupic bo Mati wygryzl dziure a Maksu tez juz zagryza :-D)
 
reklama
kropa mam jeszcze jedno pytanko- czy Cybex to Wasz jedyny wózek na zimę? bo u nas były jedyny.. i czy jest on stabilny (w sensie czy nie jest taki ... rozchybotany :-Djeśli jest takie słowo ;) )
Ewcik, mamy jeszcze Teutonię, jakby co, będziemy korzystać zimą. Nie jest rozchybotany, jest bardzo stabilny. Nie telepie się na chodnikach, nie trzeszczy, ogólnie jest fajny. Myślę, ze bardziej się sprawdzi zimą niż wózki z podwójnymi kołami :)
 
to ja już nie wiem:eek: gościu w sklepie mi powiedział, że lepiej kupić z podwójnymi kołami, bo lepiej dadzą radę w zimę :/ myślę nad Cybexem Topazem
 
Ashika moja bratowa kiedyś zakupiła ten sam wózeczek i pamiętam to , że był bardzo lekki i zwrotny, super sie prowadziło. U nich drugiego dziecka nie wytrzymał, kółka sie powyginały bo jak jedno to i drugie wsiadało:p
 
u nas na szczescie to za dzuza roznica w wieku ale jak byla gondola to sie zdarzalo starszakowi zeby lepiej widziec brarta, dzisiaj sie przed nim chowa pod lozkiem :-D
 
kropa mam pytanko odnośnie Callisto- zadowolona jesteś z zakupu? jak daje radę ten wózek po różnym terenie? bo zastanawiam się, czy lepsze kółka podwójne czy pojedyncze.. możesz wkleić zdjęcie swojego wózia? napisz mi co nieco o tym wózku, bo mam dylemat;-)
 
ewcik, a Ty jesteś z Warszawy? Bo jeśli tak, to możemy się umówić na oglądanie i sobie przetestujesz po prostu :) A jeśli nie, to napiszę, ze bardzo jestem zadowolona z zakupu :) Pojedyncza rączka to super sprawa, amortyzowane koła dają radę bez jakiegoś mega telepania po każdym prawie terenie (w piasku nad morzem się kopały ;) ), a u mamy sporo jeździmy po drogach leśnych i błocie. Nie trzęsie na kostce, Radkowi wygodnie, lubi ten wózek - jest głęboki, rozkłada się prawie na płasko do spania, ma fajny pojemny kosz na zakupy. Budka jest duża i super chroni przed słońcem, przynajmniej w moim modelu (mam z 2009 roku) - teraz coś zmienili, podobno na jeszcze lepszą ;) Minusem jest brak okienka w budzie, ale podobno nowy model ma jakiś tam zamek i coś tam widać - nie orientuję się dokładnie, nie chciałam za coś takiego dopłacać 800 zł :D Kupiłam do niego uniwersalną osłonę na nóżki. Niestety zimą nie da się zamontować normalnego śpiworka, bo pasy są "z całości" i nie ma jak ich przełożyć - mimo tego są fajne, ściąga się je jednym pociągnięciem, coś jak w foteliku (w Kingu tak jest). Ja od początku chciałam pojedyncze koła i pełną rączkę, taka moja fanaberia, więc wybór miałam niewielki :) W podwójnych kołach zawsze będzie gorsza amortyzacja, no i słyszałam, ze zimą zbierają śnieg, więc się uparłam na pojedyncze i nie żałuję :) No i mniej syfu jest ;) Callisto jest super skrętny, bez problemu prowadzę jedną ręką (bo często jeżdżę sama z Radzikiem na zakupy do hipermarketu, wtedy w jedną rękę koszyk, drugą pcham wózek i jest ok :) ). Nawet mój D. uznał, ze dobry wybór, a na początku marudził, ze tyle zapłaciliśmy za Teutonię itp. :) Teraz docenia małe rozmiary Cybexa ;) Jak masz jeszcze jakieś pytania to wal śmiało :)
 
kropa nie jestem z W-wy;-) też myślę nad modelem z 2009, bo w miarę przystępna cena jeszcze, bo te 2010 to przegięcie:confused2: a Ty masz ten z takim białym stelażem? bo ja chcę kolor ingigo, w sumie tylko ten jest w promocji i zastanawiam sie, czy ten model sie nie brudzi, tzn. ten stelaż
 
reklama
Do góry