reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spacerowki

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
No i znalazłam to co mnie interesuje,po co ja tam zaglądałam:wściekła/y::wściekła/y:.Używany i co prawda aukcja trwa ale narazie po 6 euro stoi:szok:
a tak wygląda
3678_1.JPG
 
reklama
W tym wózku śmieszy mnie to,że oparcie się nie kładzie tylko cała część do siedzenia wraz z podnóżkiem i tyłeczek maluch jakby w dole był.Ale za to prowadzenie pierwsza klasa,ciekawe jaka cena będzie końcowa za używke dużo nie dam.
 
[v]vici[/b] czasem sobie ludzie cenią za używane rzeczy jak za nowe.
Teraz siedzę na allegro i szukam coś dla Dominika aby jej założyć na wierz na komplecik do chrztu.I normalnie w szoku jestem jak ludzie cenią sobie za używane ciuszki.
 
Vici Ten wozio sliczniusi ja mam w tych samych kolorkach Esprita alu flasha :-). A co do tego siedzonka w tym modelu Croco to jest to siedzenie kubelkowe czyli przekreca sie je cale do tylu lub przodu chcac pozycje lezaca lub siedzaca.Mialam takie siedzenie w Quinny Buzzie ktorego niestety szybko sie pozbylam bo zawiodl mnie na calej linn(ale nie o nim chce tu pisac ;-) ) Bylam z malym u ortopedy i kiedy wjechalam do gabinetu uslyszalam opinnie(zweryfikowalam u kilku innych specjalistow) ze wozenie maluszkow w tego typu spacerowkach(kubelkowych) powoduje nieprawidlowe ksztaltowanie sie krzywizn kregoslupa...:-( gdyz siedzenie nie ma zmiennego kata nachylenia przez co nacisk jest na najbardziej obciazona czesc ksztaltujacego sie kregoslupa.....jak nie urok to......:wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y:
 
Pewnie i racja Buba ale ja tamten chcę dodatkowo zamiast parasolki a mojej"krowy"nie chcę się pozbyć.Więc chyba jak by jeździł Victor czasami takim to nic by się nie stało:confused: Na Polskę był by i tu na wypady a na codzień ten stary(ale jary):-D cholera nie mam zdięcia w całości mojej "krowy"
 
Vici Jako zastepczy na wypady czy do sklepu to mysle ze spoko,trzymam kciuki aby cena dobra byla :-)
 
A ja szukam w sklepach tego malego Esprita (bo tym razem nie chce kupowac w ciemno) i nie moge znalezc :-( Widzialam wczoraj fajnego MacLarena Techno - superancko sie prowadzil!! Ale z wygladu Esprit wydaje mi sie fajniejszy. Chcialam sprawdzic czy tez jest taki lekki i zwinny i cholercia wszedzie sie pokonczyly :-(
 
Esprit ma 11kg i prowadzi się bosko moja siostra ma i jeździłam nim jak byliśmy u niej.Podobne do tego esprita ma też firma ABC i hmmmmmmmmmmmmm cholercia znów zapomniałam.
 
reklama
Nie o tym Espricie mowilam :) Chodzilo mi o tego 6kg. Ja mam 9kg i jest beznadziejny. Wlasnie go sprzedaje. Dlatego chce sprawdzic tego malutkiego
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry