reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spacerowki

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
a to źle zrozumiałam.A jest jeszcze mniejszy niż twój:confused: nawet nie wiedziałam.A tamten jest mniejszy czy tylko lżejszy?
 
reklama
Priscilla tu kochaniutka mozesz potestowac bo sa na bank http://www.amko.com.pl/index_sklep.php sklep miesci sie na ursynowie vis avis Gean-ta adres na stronce.Bedziesz mogla sobie porownac i tego co ja mama i tego co Ty i tego maclarena bo tez maja :tak: albo zapraszam na testa do mnie :-)
 
Ooo... dziekujemy za zaproszenie na testy :-) - chetnie bysmy skorzystaly, jakby tylko Viki byla zdrowa :tak: ale jak na razie jeszcze troszke musze ja przytrzymac zanim wyjdziemy na powietrze :-(
Musze sie wybrac do tego sklepu bo strasznie brakuje nam drugiego wozka. Mam nadzieje, ze Viki szybko wyzdrowieje i niedlugo bedziemy hulac na spacerkach!! ;-)
 
Priscilla mam nadzieję że malutka sztbko wyzdrowieje i pospacerujecie.

Dziewczyny świetne sąte wózki które powybierałyście ale niestety nie na moją kieszeń:-(. Ja wybrałam spacerówke która w dużej części spełnia moje oczekiwania i jest tania.
 
Witajcie Dziewczyny! Szukałam wątku o spacerówkach, a przypadkowo trafiłam na wypowiedź BUBY2006 dotyczącą wyjazdu do Grecji. I właśnie mam pytanie dotyczące tego wyjazdu. BUBA2006 , czy mogłabyś napisać, czy Ty tam jeździsz z jakiegoś biura podróży, czy na własną rękę? Ja z synkiem i mężem planujemy urlop w Grecji lub Włoszech i bardzo przypadł mi do gustu Twój opis tego hotelu, z którego już wcześniej korzystałaś. Pozdrawiam serdecznie i czekam z niecierpliwością na jakieś info!
 
No i wreszcie mam tak ługo czekałam aż przywiozą do sklepu ( znalazłam taniej niż na allegro) że spadł śnieg i nie mam jak przetestować:-(. Ali się sposdobał nowy wózeczek i jak ją wsadziłam to nie chciała wyjść:tak:Mam nadzieję że się sprawdzi.
 
Dzięki BUBA! Dziewczyny a macie może jakieś doświadczenia z Chicco CT 0.5 albo Chicco Ponee? Potrzebuję w miarę lekkiej spacerówki z regulowanym i rozkładanym oparciem. Żeby miała pałąk albo tackę, żeby składała się do małych rozmiarów (bez problemów z zapakowaniem do niewielkiego bagażnika samochodowego) i dobrze mi, a raczej mojemu kubusiowi służyła:) Będę wdzięczna za wszelkie informacje i sugestie odnośnie Waszych spacerówek!
 
Ja mamm Inglesinę Max i jak na razie jestem bardzo zadowolona. Skłeda się w parasolkę i ma pełną rączkę. Jest dosyć lekka bo 7,5 kg i siedzenie rozkłada sie do leżenia. Ma też dosyć duże kółka jak na parasolkę bo 18cm.
Po osiedlu nam się bardzo wygodnie jeździ.
 
reklama
No i teraz mam problem, bo oprócz tych wózków, które wypisałam podoba mi się też chicco ct 0.4 (tylko ta waga ok. 10 kg:( ) i Inglesina Espresso. Natomiast co do Inglesiny Max to też warta uwagi, tylko, że już ciężko ją dostać.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry