reklama

Spacerowki

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama

natka1980

Lutowa mamusia 2006
Miasto
Gorzów Wlkp.
Rozwiązania
0
Dzięki Asiun! Tylko nie wiedziałam, że ona kosztuje powyżej 700 zł :( Szkoda! Ale jeszcze nie podjęłam decyzji...

vici

mama Victor´a & Raphael`a
Miasto
Austria-Leoben
Rozwiązania
0
Buba ty to zawsze coś wynajdziesz.
Pisałam wam o wózku esprita cena osiągnięta to 160euro za używke zwariowali nowy mam tu za 140!!Wielka mi łąska no ale facet napisał,że w sklepie stoi 270 to może nawet ludzie nie sprawdzali.

natka1980

Lutowa mamusia 2006
Miasto
Gorzów Wlkp.
Rozwiązania
0
Rzeczywiście śliczny BUBA!! Tylko jaki koszt i jak go ewentualnie dostać??!! Masz może jakieś doświadczenie w kupowaniu w tym sklepie??

alusimamusia

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
wózeczek wypróbowany. Musze przyznać że jak na tak prosty wózek to jestem bardzo zadowolona. Ali też chyba pasuje bo jak jeżdziła w starym to po jakimś czasie chciała żeby ją wyciągać a już żeby sie zatrzymać to nie było mowy. A w tym nowym siedzi sobie zadowolona i ciągle ,,opowiada,, o tym co widzi. Tylko nie mogę się przyzwyczaić do tego że nie mogę sobie rączki przełożyć żeby jechała przodem do mnie no ale jej to chyba nie przeszkadza.

reklama

vici

mama Victor´a & Raphael`a
Miasto
Austria-Leoben
Rozwiązania
0
Mój mężuś znowu kombinuje aby wózek kupić ja już mam dość.Najpierw tak później nie i znowu tak i znowu nie i tak w kółko.A ja myślałam,że kobiety są niezdecydowane.

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
A Dzieci urodzone w listopadzie 2011 24

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Test

Przetestuj Mleczko ochronne SPF 50 o zapachu wanilii Lirene KIDS