reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spacerowki

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Irlandia to link z info o Ct4 Chicoo,
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=22462&w=47515913&v=2&s=0
a ja tak chwalilam mojego Esprita Alu ze dzis sie rozwalil....:wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: kolka padly i to za 3 powyginaly sie i sie slizgaja zamiast jezdzic :-( dobrze ze mam gwarancje bo pol roku mija 17 stycznia wiec jutro go natychmiast reklamuje!!!!Wogole z tymi gwarancjami to jakas paranoja pisza ze na dwa lata ale na caly wozek jest pol roku a na stelaz rok a te dwa lata rozszerza sie o niemiecka gwarancje :wściekła/y:
 
BUBA wcale Ci sie nie dziwie ze sie wkurzylas. Ja sobie w temacie nowej spacerowki odpuszczam. Zostaje przy Emmaljungu, moze i kloc ale sprawdza sie w terenie
 
na szczescie tez mam terenowego Quinnego :tak: ale i tak jestem zla bo to jezdzenie zawozenie i wogole dobija mnie....a Emaljunga to nic nie zlamie...ten to wytrzymaly jest ze ho,ho.....
 
Dziewczyny wypisałam szkodliwe wózki ze str którą podałam a nie chce sie otworzyc a wiec
Hauck202432 Jet 6h-Sports orange,Knorr Buddy,Esprit Alu king 129050,Herlag City Buggy de Luxe,Chicco Allegro Plus,Maclaren Quest,Knorr Bugaboo Cameleon,ABC Desing Startline Profecto Plus
nr to jest oznaka kolorów nie wiem dokładnie jakie bo nie patrzyłam,chodzi o to że te wózki mają jakieś związki chemiczne które przedostaja się do organizmu dziecka.
 
Jeżeli chodzi o test wózków i zawartość szkodliwych substancji - to wykupiłam plik i mam w całości cały artukuł - dla chętnych prześlę na maila (pilk adobe)
 
BUBA dzięki! Jak czytam to opinie są różne, ale ostatecznie zdecyduję w sklepie jak wsadzę Olka. O forum Gazety nie pomyślalam! Ta jest przecież kopalnia wiedzy!
 
Buba, nie zalamuj mnie!! Nie mogl Ci sie zepsuc 3 dni temu? to bym kupila cos innego hihi ;-) No niestety z ta gwarancja to cos jest niezle zamieszane - szkoda, ze w rzeczywistosci jest ona taka krotka :-(
 
Priscilla nie martw sie na zapas ;-) ten moj to feralny jakis pewnie bo dzis mi gwarancji nie uznali i powiedzieli ze to w skutek niewlasciwego uzytkowania.Ciekawostka...:wściekła/y: wozek ani razu nie byl na dworzu i moze ze 8-10 razy jezdzilam nim w supermarkecie ciekawe jak moglam go popsuc!! Ale ja tego nieodpuszcze.Dzwonie jutro do Haucka i zrobie takowa aferke ze jeszcze nowy mi dadza!!!!:wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y:
 
reklama
Buba tak trzymaj!!! A dziś jest jakiś bojowy dzień, wydarłam się na faceta w MediaMarkt - bo normalnie świnie nie wpuścili mnie na sale z wózkiem Real-a, i kazali mi zabrać wózek ze stanowisk MM - na to ja że właśnie z tamtąd wziełam i że są tam same wózki Real (+pare innych docinek) ale zakupów tam już nie robiłam :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Moja siostra też dziś zrobiła afere babce na parkingu... (albo to Lwy mają taki dzień ... :confused: )
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry