reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spacerowki

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Dzięki Asiun! Tylko nie wiedziałam, że ona kosztuje powyżej 700 zł :( Szkoda! Ale jeszcze nie podjęłam decyzji...
 
Buba ty to zawsze coś wynajdziesz.
Pisałam wam o wózku esprita cena osiągnięta to 160euro za używke zwariowali nowy mam tu za 140!!Wielka mi łąska no ale facet napisał,że w sklepie stoi 270 to może nawet ludzie nie sprawdzali.
 
Rzeczywiście śliczny BUBA!! Tylko jaki koszt i jak go ewentualnie dostać??!! Masz może jakieś doświadczenie w kupowaniu w tym sklepie??
 
wózeczek wypróbowany. Musze przyznać że jak na tak prosty wózek to jestem bardzo zadowolona. Ali też chyba pasuje bo jak jeżdziła w starym to po jakimś czasie chciała żeby ją wyciągać a już żeby sie zatrzymać to nie było mowy. A w tym nowym siedzi sobie zadowolona i ciągle ,,opowiada,, o tym co widzi. Tylko nie mogę się przyzwyczaić do tego że nie mogę sobie rączki przełożyć żeby jechała przodem do mnie no ale jej to chyba nie przeszkadza.
 
reklama
Mój mężuś znowu kombinuje aby wózek kupić ja już mam dość.Najpierw tak później nie i znowu tak i znowu nie i tak w kółko.A ja myślałam,że kobiety są niezdecydowane.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry