reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

Spacerujace mamy

Kasia2101

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Dziś 2,500 kroków jeszcze 100 przysiadów i do spania może nie jest to szałowy wynik ale z bólem głowy to i tak jestem z siebie dumna

reklama

martoosia04

Moderator
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Ja dziś zamiast samochodem, to odwiozłam młodych autobusem - a z przystanku kawałek do przedszkola i szkoły jest, wiec zaliczam jako spacer. Licznik pokazuje ponad 3000 kroków i ponad 2,5km juz zrobione.

aneczka2405

Miasto
lubelskie
Rozwiązania
0
Ja codziennie spaceruje minimum pól godziny, ale były też dnie w których zrobiłam 8-9
km. Zdecydowanie lepiej sie czuje po tych spacerach. Wyciągnęłam buty górskie idealne na śnie, ale poobcierałam sobie nogi,bo dawno w nich nie chodziłam. Już nie moge się doczekać kiedy się zagoją, bo na spacer po śniegu są idealne.

Alexa1905

Rozwiązania
0
Ja codziennie spaceruje. Do tego staram się wszędzie chodzić pieszo :) zainstalowałem sobie apka do mierzenia kroków i udaje się codziennie przebić te "normę" :) mi też spacery służą- nie dość że cukier mam lepszy to i samopoczucie ;)

2mycha1

Miasto
Łdz
Rozwiązania
0
Ja w końcu dzisiaj miałam dobry dzień trening dupki zrobiony plis rowerek 30min

reklama

martoosia04

Moderator
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Brawo ty! Ja nawet zrobiłam sobie w notatniku zestawienie kiedy ile wychodzę km - zobaczymy na koniec miesiąca jak to pójdzie. Poki chodzę do pracy to km idą w gore a niestety w dni kiedy jestem w domu jest ich o polowe mniej.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
P Potrzebuję porady 9
roza_21 Czerwcowe mamy 2020 1221
aniaslu Duże rodziny 1331
E Kwietniowe mamy 2020 24

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry