reklama

Spacery zimą teraz z saneczkami z Waszymi dziećmi

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez Agata__1978, 9 Grudzień 2012.

1. Agata__1978

Agata__1978 Zaciekawiona BB

Czy Wasze dzieci wolą Was (mamy) wieźć na saneczkach niż same jechać ?? I czy czasem jest taki spacerek, że tylko Wy (mamy) jedziecie cały czas na saneczkach (może nawet otulone kocykami) a dzieci ciągną, wiozą Was same lub z tatą albo cały czas tata ciągnie a maluszek idzie obok ??? :)

2. Justys84

Justys84 Fanka BB :)

troche dziwne jak male dziecko by mnie mialo same ciagnac na sankach??? u nas maly siedzi a ciagne raz ja raz mąż zalezy jak maly chce:) w sumie to bylismy dopiero raz bo snieg dopiero co spadl i u mnie nie ma go za duzo

3. reklama
  4. Agata__1978

No chyba 10-12-laet (-latka) już uciągnie??:) I chyba mogą tak robić z troski by mama miała wygodnie, prawda ?? :) Poza tym jest też możliwość, że mama siedzi otulona kocykami na saneczkach cały spacerek (ani 1 kroczku sama) a tata ciągnie saneczki a maluszek idzie obok lub jak chce to mu pomaga :)

5. pam_x_pam

pam_x_pam Fanka BB :)

Ja pamietam jak bylam mala tak w wielku 10 lat uwielbialam mame albo tate na sankach wozisc... radoche mi to sprawialo nieziemska...

6. Agata__1978

pam z pam: to czasami było właśnie tak, ze mama siadała na saneczki od razu przed domkiem, była otulana grubymi kocykami i cały spacerek nie wstawała wcale z saneczek ?? :)

7. pam_x_pam

pam_x_pam Fanka BB :)

Ja mame sadzalam jak krolowa na sankach w kocykach przed domem i do sklepu ciaglam :-D

8. Agata__1978

pam x pam: na końcu dałaś wesołą emotkę wiec nie wiem, piszesz to na serio czy żart ?? I jeśli na serio to chyba jako 10-latka byłaś bardzo przejęta, bardzo przezywałaś to, ze mama na spacerku właśnie nie może sama iść ani kroczku, co ??

9. Pyśka_:)

Pyśka_:) Szczęśliwa :)

10-12 latek to już raczej nie maleństwo :szok:

10. reklama
  11. Justys84

Justys84 Fanka BB :)

wiadomo,ze 10-12 latki sa roznej wagi i wielkosci ale nie wyobrazam sobie zeby 10 letnie dziecko ciagnelo kogos kto wazy duzo wiecej od niego...,zjezdzac z gorek tak ale nie ciagnac

12. kakakarolina

kakakarolina Moderator

kurde to są jaja prawda?
    Moje dzieci mnie nie ciągną ale od jutra nad tym popracuję :-D koniec dzieciństwa czas sie wziąć do roboty. Może chociaż m się zgodzi być koniem pociągowym ... i weźmie naszą trójeczkę na barki

Poleć forum