reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadającą ilość płytek we krwi

Dołączył(a)
12 Październik 2017
Postów
1
witam ostatni tydzień ciąży plytki krwi spadły do 93 zlecono mi ponowna morfologię i plytki na cytrynian. Plytki wyszły 108 a na cytrynian 60. Czy aby wynik jest prawidłowy? Mój lekarz ma wątpliwości i dał skierowanie do hematologa tylko nie wiem czy zdarze do terminu który za 6 dni. Pomozcie
 
reklama
Ja tez mialam przed porodem spadek plytek do 90 i niestety przez to musialam miec znieczulenie ogolne podczas cc. Po porodzie na szczescie wszystko wrocilo u mnie do normy. Tylko tyle jestem w stanie Ci powiedziec. Ale moj ginekolog tez mi mowil, ze jezeli poziom plytek nie wzrosnie to czeka mnie wizyta u hematologa.
 
Mi tez płytki leciały na łeb na szyję w ciąży w przeciągu ostatnich 4-5 tygodni był bardzo duży spadek, przy poziomie 90 miałam cc i zzo, po porodzie bardzo szybko wszystko wróciło do normy. Nie martw się, podobno płytek krwi sie nie da niczym uzupełnić ale ja mimo wszystko jadłam dużo buraków, natki pietruszki, i tym podobnych produktów. Bardziej żeby mieć spokojną głowę bo wyników to nie poprawiło i płytki ciągle były niskie :-) Trzymam kciuki, myslę że u Ciebie po porodzie wszystko wróci do normy :-)
 
Do góry