reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadające HCG >>

Dołączył(a)
4 Sierpień 2015
Postów
1
Witajcie.

Bardzo niepokoi mnie spadające HCG jakie zauważyłam w swoich wynikach. Pierwsze badanie miałam zrobione 24.07 wynosiło 4354 kolejne wykonane wczoraj już tylko 446 :(

Pierwsze badanie zdziwiło mojego gin. że wynik tak wysoki (tydzień wcześniej miałam zrobiony bo moje jajeczko nie pękało), ale stwierdził że trzeba leżeć i odpoczywać, no i leżałam. Wczoraj poszłam na kolejne badanie HCG i wynik mnie przybił 446, na dodatek pojawiło się plamienie :( czy to koniec?

Czy możliwe jest że wysoki poziom pierwsze badania był taki ze względu na zastrzyk?
Czekam na wizytę ale nie mogę już wytrzymać. Może wy macie jakieś swoje spostrzeżenia?
 
reklama
Po pierwsze który to tydzień? bo w późniejszych tygodniach hcg zaczyna spadać, bo zaczyna działać łożysko. A dokładnie około 10tc bhcg osiąga maksimum, a potem zaczyna spadać, żeby około 16-20tc osiągnąć prawie 0.
Poza tym przy hcg 4000 już powinno być widać bijące serduszko na usg, wiec zamiast robić hcg, leć na usg i zobacz jak się czuje maluch. Zrób progesteron bo może jest za niski stąd plamienia. Jak brązowe to jeszcze nie dzieje się nic złego. Trzymam kciuki za was;-)
 
Do góry