reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek bety hcg

Rozumiem, dziękuje Ci za odpowiedź i przykro mi, że Cię to spotkało :( Czyli krwawienie powinno się pojawić na dniach czy to dłużej może trwać?
No myślę, że powinno się pojawić na dniach. Może się zacząć od plamienia. Mi nawet ginekolog powiedział, że y wlansie traktowac to jak miesiączkę. A betę miałam dużo większą. Pierwszy,m razem doszła do 900, w macicy pusto. I potem zaczęła spadać aż przyszło krwawienie. A w drugiej miałam aż 1600, ale też w macicy pusto, w dodatku krwawilam już dwa tyg i nie chciało mi się to krwawienie skończyć, wtedy zrobiłam test i wyszło że ciąża. Było też ryzyko ciąży pozamiacznej, bo beta najpierw źle rosła a potem dorbze i dobiła do 1600. Ale w macicy pusto, aż w końcu zaczęła spadać i przyszło konkretne krwawnike.
Jeśli chodzi o bóle to nie miałam takich, normalnie jak miesiączka przy biochemicznych.
Zupełnie inaczej było przy poronienku samoistnym z pustym jajem, ból był okropny i lzyeczkowanie w spzitalu.
Ale to nie masz się co obawiać już masz 44. Także zaraz będzie krwawienie
 
reklama
Wiem, smutno trochę pusto.. oczywiście, ze silne. Jeszcze będzie pięknie! 🌈
Musi być!! 😄🫶 tak dla dodania otuchy dodam tylko, że lekarz mi wyjaśnił, że to się dzieje bardzo często i tak naprawdę jakbym nie robiła testu to po prostu byłby spóźniony okres i tyle 🤷🏼‍♀️ i tak się staram myśleć, bo bym zwariowała 😵‍💫
 
Do góry