reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek i przyrost wagi oraz wzrost dziecka -wątek zbiorczy

reklama
ale wiecie co???
z tym mierzeniem wzrostu naszych pociech to jakoś dziwnie jest:/
moją niunię wczoraj mierzyli na takim stole do mierzenia i wyszło że ma 60cm. dziwne bo widze że podwoiła swoją wielkośc od urodzenia, no więc sie pytam jak ją mierzy skoro przy urodzeniu miała 55cm. a pielęgniarka na to że inaczej w szpitalu mierzą. poprosiłam ja by ją w sposób 'szpitalny' zmierzyła i wyszło że ma 86cm
 
mój qrczaczek ma ok. 63 cm i waży już bestia 7 kg ... :laugh: :laugh:a ma dopiero 3 miesiace... wymiary wyjściowe to 55 cm i 3,860 kg
 
Nasza Tusia ma 4,5 m-ca i waży 7200. Mały, słodziutki Pulpecik :)
PS jak wstawić zdjęcie dzieciątka?

Pozdrawiam
 
ja też czasem mówię na niego kogucik, bo nie dość, że jush waga nie dla qrczaka, to jeszce pieje rano ;);) :laugh:
i bawić się chce zadowolony o piątej rano... ciekawe ile będzie ważył za miesiąc chodowany na bebilonie..
 
reklama
Moja Julcia urodziła sie z wagą 3680, a dzis zaczyna 5 m-c i waży ponad 6,5 kg.
Pozdrawiam.pa.
 
Do góry