reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek i przyrost wagi oraz wzrost dziecka -wątek zbiorczy

pani doktor powiedziała nam w poniedziałek, ze Konrad w koncu przytył jak normalne dziecko a nie jak mały słonik :laugh: obecnie warzy ok 7550 i wg pielęgniarki mierzy 66 cm a wg mnie 69 (tylko ja go mierzyłam jak miał wyprostowane nóżki i prosto główkę...)
 
reklama
A my za tydzien kończymy 8 miesięcy i ważymy 10,150 g ale nie wiem ile mamy "wzrostu" bo pielęgniarka nie zmierzyła ;(
 
Damianek urodził się z wagą 3700 i miał 57 cm. Teraz ma 3 m-ce i waży 6600. Nie wiem ile ma "wzrostu" w każdym razie wyrasta już z ubranek na rozm. 62 :p
 
mój maluszek skończył 9 miesięcy i wazy ok.8 kg a jego wzrost to mniej więcej 74. W porównaniu z Waszymi Skarbami mój to lilipucik ale dla usprawiedliwienia dodam że jak sie urodził ważył 1190 g i mierzył 40 cm (jest 7 miesięcznym wcześniakiem). Jestem zniego tka dumna i kocham go ponad życie!!! Jak pewnie każda z Was swoje Kruszyny większe czy mniejsze. Pozdrawiam! :laugh:
 
a nasz franek urodzil sie z waga 3190 g i wzrostem 57 cm :) kawal kochanego cialka:) :)
teraz ma 2 m-ce i 2 tygodnie, wazy ok. 6200 g i mierzy 66 cm. duzy. i ciezki. i boski po prostu...
pozdrawiamy!
 
Samotna Mamo twoja dziecinka była na prawdę baaaardzo malutka biorąc pod uwagę, że Mati jak się urodził ważył 4550 kg. Pozdrawiam
 
Natalka wczoraj skończyła 9 miesięcy i ma 9800g a co do wzrostu to nie wiem, bo nie była mierzona.
Waga urodzeniowa to 3150g.
 
reklama
Moja Zosieńka ma skończone 3 miesiące i jest małą kluseczką - 7,5 kg wagi i 70 cm wzrostu.
Urodziłą się 3.150 i 58 cm. Karmiona tylko i wyłącznie cyckiem, więc nie mogę jej ograniczać....
 
Do góry