reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek i przyrost wagi oraz wzrost dziecka -wątek zbiorczy

reklama
Moja Martynia jak sie urodziła, to miała 49 cm i ważyła 2.700, a teraz pieknie skoczyła, bo ma 73 cm i 9 kg (ważyłam ją na początku lutego). Ma prawie rok, więc potroiła wagę, tak jak należy. Na początku była w 3-7 centylu, teraz jest w 50-75. Pięknie je, więc i przybywa. Ale nie jest kluchą... :-)

http://www.szipszop.pl
 
A moja mała Natalka ma pół roczku i mierzy 66 cm i waży 9300 g (przy urodzeniu 55 cm i 3360 g) :-) :-) :-)
 
no Viktor wysoki

Kurcze a Michlina jakis mikrusik.....ona miała 53 jak się urodziła a teraz ma 13 mc i ma tylko 73cm...nogi długie i sodnie muszi miec na 80-86....a ja wysoka 175, Darek 187cm....ach..ciekawe kiedy wystrzeli w góre..???
 
martka_79 my tez jestesmy wysokimi rodzicami powyzej 170cm a wcale nasza corka nie jest z tych duzych dzieci,ale pewnie przyjdzie czas i nasze dzieci wystrzela w gore nie spodziewanie:-D :tak::-):happy: Na razie nasze coreczki trzymaja linie i zgrabna sylwetke :-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
He he..dokładnie
darek mi własnie powiedzial że on zaczał rosnac pod koniec podstawówki i zawsze wczesniej był mikrusik....hehe...moze mała ma to po nim...
 
reklama
u nas juz widac ze mala bedzie wysoka...ma 74 cm i ma 6 miesiecy...ja mam 170 cm, a maz 197 cm....takze juz u nas to widac, ze mala bedzie wysoka...:-D
 
Do góry