reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek i przyrost wagi oraz wzrost dziecka -wątek zbiorczy

BASIA.J pisze:
Kacper dziś ważony 3,5 m-ca waga 7800g wzrost 67cm
ale ma ciałka kawał faceta z niego wyrośnie moj w jego wieku był troszeczkę szczuplejszy,ale chyba wazył w normi na centylach w tej górnej granicy a teraz wyglada tak oczywiscie ten na rekach hihi i tez ma na imię KACPERo jeszcze jedno za miesiąc wam powiem ile mierzy i wazy dokładnie

 
reklama
Moja Iga 7 tygodni - 5030g, waga wyjściowa 3250g, 52 cm. Na wzrost muszę poczekać (bioderka...)
Pozdrawiam małe i duże bobasy
 
marianeczko, wysoki na potege!!!
przerosl juz swojego 6 m-cznego kolege. jak tak dalej pojdzie, to niedlugo przerosnie i mnie ;)
 
GosiaS pisze:
Moja Iga 7 tygodni - 5030g, waga wyjściowa 3250g, 52 cm. Na wzrost muszę poczekać (bioderka...)
Pozdrawiam małe i duże bobasy
wow!!! jestem pod wrazeniem.A w jaki sposob ja karmisz? piersia czy butla?
 
Mikołaj, waga urodzeniowa 4060 g, teraz ma 7760 g ...... wzrost (ja mierzyłam domowym sposobem, bo u lekarza jeszcze nie wolno) 64 cm, 1 sierpnia skońćzy 3 miesiące.... słodki klopsik ;D
 
reklama
Ale wasze dzieciaczki są duuuuuuuze. Moje to takie chucherka - a zwlaszcza Kubus - ma juz 4miesiace i 3 tygodnie a wazy 5900 (1900 przy urodzeniu), a Kamilek ok. 7,5 - jest co nosic :-) (2050 waga urodzeniowa)

Gosiula - gratuluje takich dorodnych bliźniakow i jestem pelna podziwu ze tyle wytrwalas - ja urodzilam Kubusia i Kamilka w 33 tyg - z waga 1900 i 2050 - niewielka roznica do twoich co?
;-)Naprawde ogromne gratulacje.Rodzilas sama czy przez cc???W ktorym tyg urodzilas?
 
Do góry