reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek i przyrost wagi oraz wzrost dziecka -wątek zbiorczy

reklama
moja mała - choc juz nie taka mała bo ma 13 miesiecy - wazy 8,50 kg.
rozwija sie prawidlowo, jest wciaz na tym samym centylu..jest po prostu szczuplutka:-D
 
Pozdrawiam mamę przeszłam przez podobną wagę, a raczej ta waga przeszła przeze mnie:zawstydzona/y: Oskar urodził się z wagą 4200 i był 58 długi. Teraz ma prawie rok, a dokładnie konczy jutro i waży 10,5 kg i jest 78 długi. Jednak jest szczuplutki, co widać na załączonym zdjęciu:) Jedyne co mu zostało z okresu prenatalnego to właśnie straszny apetyt. Je tyle, co moja trzyletnia chrzesniaczka, a czasem i więcej:baffled:

Witam w klubie.
Moje dzieci były jeszcze większe:szok::tak:
 
Moja Sara urodzila sie malutka, bo wazyla 2750g i miala 54 cm, a teraz ma 17 mies. i wazy 10,900 i ma ok. 86 cm :tak: wiec nie jest zle ;-):-)

Dziewczyny, gratuluje urodzenia takich koloskow! Jak Wy dalyscie rade? :-);-)
 
reklama
Mój jasiek ma 5 miesięcy i waży 6300g a długi na 70 cm. To nie jest zbyt wiele bo jak urodził się miał 3590g i 59cm. Rośnie dobrze ale słabo przybiera na wadze-apetyt ma! Je z piersi 8 razy na dobę z obu piersi prawie za każdym razem!
 
Do góry