reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek i przyrost wagi oraz wzrost dziecka -wątek zbiorczy

reklama
Mój jasiek ma 5 miesięcy i waży 6300g a długi na 70 cm. To nie jest zbyt wiele bo jak urodził się miał 3590g i 59cm. Rośnie dobrze ale słabo przybiera na wadze-apetyt ma! Je z piersi 8 razy na dobę z obu piersi prawie za każdym razem!
Eeeee wkońcu nie jest takie ważne czy duże tylko, że nasze:-)
 
Witam serdecznie mamusie:)
Mój Olafek przy narodzinach miał 4,255kg i 56cm (urodził się 8 dni wcześniej niż przewidywano)
Dokładnie 07.01 (miał 7 miesięcy i 30 dni) miał 9.800kg i 78cm...
Pamiętam, że kiedy byłam w ciąży położna mówiła mi tylko, że moja dzidzia jest duża, no i miałam oggggrrrrrooooomny brzuch, kiedy kupowałam torbę do szpitala (miesiąc przed porodem) ekspedientka myślała, że mam termin na za tydzień:/
Pozdrawiam wszystkie maluszki i ich mamusie:D
 
moje kochane dzieciaczki tak rosną ze niewiem kiedy oliwia juz dwa latka skończyła jej waga to 11,5kg i 82cm konrad lat 6 waga 19 i 112cm wysoki rosną mi dzieci jak na drożdzach nawet niewiem kiedy wasze też sa juz niektóre duze dzieci niewiem tylko czemu konrad apetytów niema troche schudł:(poradzcie co zrobić bo nieje ani zielonego i cebuli bo najzdzrowsze to jest a niechce ::::::::::::::(
 

Załączniki

  • moje dzieciaczki 006.jpg
    moje dzieciaczki 006.jpg
    269,2 KB · Wyświetleń: 19
  • moje dzieciaczki 036.JPG
    moje dzieciaczki 036.JPG
    104 KB · Wyświetleń: 12
Ostatnia edycja:
Kobitki a ja w domu mam malego pulpecika: waga urodzeniowa 3560g. 51 cm
4 miesiace- 7600g.:szok::szok::szok:...i tylko na piersi chlopczyna jest....plus je tak co 4-5 godz i dosc duzo ulewa....powiedzcie mi skad on ta wage bierze????:-D:-D:-D
 
reklama
moja corcia jak sie urodzila to wazyla 2.800 a teraz ma 4-mce i wazy 5.600.Podobno za malo ale jak widac taka jej uroda bo nic jej nie dolega i ma 60cm wzrostu a jak sie urodzila to miala 47cm:-)
 
Do góry