reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek libido

Lusia62

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Październik 2019
Postów
385
Dzień dobry.
Czy zmiany hormonalne mają wpływ na spadek libido?
Jakie badania należy zrobić?
Dziekuje za wszelkie info.
 
reklama
Nie. Nie jestem, ten problem jest od niespełna roku. Byłam u gina wcześniej to stwierdził, że po cc (a minęło 2 lata) tak jest i organizm dojdzie do siebie.
Żadnych leków hormonalnych nie biore
A w domu wsio ok? Jezeli problem bedzie nadal warto udac sie do sexuologa:) on skieruje na badania jak bedzie trzeba zrobic...lub wlasnie zrobic hormony..bo.moze cos z tarczyca być:)
 
A w domu wsio ok? Jezeli problem bedzie nadal warto udac sie do sexuologa:) on skieruje na badania jak bedzie trzeba zrobic...lub wlasnie zrobic hormony..bo.moze cos z tarczyca być:)
Niby wszystko gra, nic specjalnego się nie dzieje. Właśnie chcę iść do lekarza jeszcze raz, tylko wolałabym z badaniami, żebym nadarmo 150 zł nie wydała
 
Ktoś może brał tabletki stimea albo libido therapy? Zastanawiam się czy nie zamówić ich sobie. Aktualnie jestem w trakcie brania asequrelli i nie działają i nie chciałabym aby kolejne które zamówię były tak nieskuteczne
 
reklama
reklama
U mnie pomogło kilka zmian w trybie życia. Zaczęliśmy z mężem po prostu bardziej o siebie dbać. Co tydzień lubimy wybrać się na kawkę i ciastko do restauracji. Zostawiamy dzieciaki z rodzicami i wybieramy się we dwoje. Poza tym polecam ograniczenie stresu oraz wypoczynek.
loremvit.pl/produkt/libido-zmysly-i-sila/
Mogę polecić ewentualnie zioła na libido, warto jest poczytać sobie o tym środkku.
 
Ostatnia edycja:
Do góry