reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek przyrostów beta hcg

No niestety… ale kiedy widzisz jakieś niepokojące wyniki czy objawy to do końca chcesz wierzyć, że to nie zwiastuje końca… i dlatego szukasz potwierdzenia, że ktoś był w takiej sytuacji. Tylko wiem też, że nawet jeśli zobaczysz 4 przykłady kiedy się nie udało, a tylko 1 pozytywny to sugerujesz się tym pozytywnym, bo to Cię jakoś trzyma.
Ja starałam się o 1. ciążę 4 lata. Teraz o drugą ponad 2 i poroniłam w styczniu. Znowu jestem w ciąży i teraz ten wynik bety. Jeśli tym razem się nie uda to już nie wiem, co będzie się działo w mojej głowie. Bardzo się boję. Dzisiaj po południu idę na beta-hcg.
Ale wlasnie o to mi chodziło, to ze u mnie skończyło się źle nie oznacza, ze u innych tez musi. W żadnym wypadku. Ja tylko powtarzam i będę powtarzać, ze jeśli cokolwiek kogoś niepokoi, niech nie czyta i nie słucha : to normalne. Tylko sprawdza i konsultuje ze swoim lekarzem. A w swoje maluszki musicie wierzyć do ostatniej minuty, nie ma innej opcji ❤️
 
reklama
No niestety… ale kiedy widzisz jakieś niepokojące wyniki czy objawy to do końca chcesz wierzyć, że to nie zwiastuje końca… i dlatego szukasz potwierdzenia, że ktoś był w takiej sytuacji. Tylko wiem też, że nawet jeśli zobaczysz 4 przykłady kiedy się nie udało, a tylko 1 pozytywny to sugerujesz się tym pozytywnym, bo to Cię jakoś trzyma.
Ja starałam się o 1. ciążę 4 lata. Teraz o drugą ponad 2 i poroniłam w styczniu. Znowu jestem w ciąży i teraz ten wynik bety. Jeśli tym razem się nie uda to już nie wiem, co będzie się działo w mojej głowie. Bardzo się boję. Dzisiaj po południu idę na beta-hcg.
Ogromnie trzymam za Ciebie kciuki, bedziesz mieć wyniki dzisiaj ?
 
Beta tylko 3895 :/ Dwa dni temu 3516. Zrobiłam też progesteron i jest tylko 10,6.. norma od 11.
Niestety ale przyrostu praktycznie nie ma. Przykro mi naprawdę, trzeba czekać na lekarza w tej chwili :(
Powiedz mi (jeśli mowilas to przepraszam nie pamietam) czy miałaś już uwidoczniona ciąże na usg ? Tzn wiesz, ze ona jest w macicy ?
 
Niestety ale przyrostu praktycznie nie ma. Przykro mi naprawdę, trzeba czekać na lekarza w tej chwili :(
Powiedz mi (jeśli mowilas to przepraszam nie pamietam) czy miałaś już uwidoczniona ciąże na usg ? Tzn wiesz, ze ona jest w macicy ?
Tak, był ładny pęcherzyk na usg w macicy. Na początku przyrosty też były bardzo ładne.
 
reklama
Tak, był ładny pęcherzyk na usg w macicy. Na początku przyrosty też były bardzo ładne.
Rozumiem, pytam ponieważ z dwojga złego można wykluczyć CP.
O której masz wizytę ? Wiem, ze wyniki nie wróżą nic dobrego, ale teraz pozostaje czekać :( trzymam kciuki i przytulam
Który to tc dziś ?
 
Do góry