reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek przyrostów beta hcg

Hej,

To ja tez mam pytanie o betę, może są tu jakieś mądre osóbki ❤️

2.05 - 135
4.05 - 145 (czyli przyrost żaden, telewizyta i lekarz stwierdził ze to pewnie biochem)
8.05 - 431 (progesteron 17)

I o co tutaj chodzi… już byłam pogodzona ze stratą, a teraz znowu zaczęłam się martwić 😦
 
reklama
Hej,

To ja tez mam pytanie o betę, może są tu jakieś mądre osóbki ❤️

2.05 - 135
4.05 - 145 (czyli przyrost żaden, telewizyta i lekarz stwierdził ze to pewnie biochem)
8.05 - 431 (progesteron 17)

I o co tutaj chodzi… już byłam pogodzona ze stratą, a teraz znowu zaczęłam się martwić 😦

Skontroluj przyrost po 48 godzinach i jal beta osiągnie wartości pomiędzy 1000 a 1500 od razu idź na usg
 
Hej,

To ja tez mam pytanie o betę, może są tu jakieś mądre osóbki ❤️

2.05 - 135
4.05 - 145 (czyli przyrost żaden, telewizyta i lekarz stwierdził ze to pewnie biochem)
8.05 - 431 (progesteron 17)

I o co tutaj chodzi… już byłam pogodzona ze stratą, a teraz znowu zaczęłam się martwić 😦
Ciężko powiedzieć, bo minęły 4 dni między badaniem.
Sprawdź kolejny przyrost za 48h od ostatniego.
 
Dziękuję. Już jestem w domu. Ogólnie już dobrze. Brzuch jeszcze boli, ale otrząsnęłam się, choć wiem, że smutek będzie wracał…
 
Dziękuję. Już jestem w domu. Ogólnie już dobrze. Brzuch jeszcze boli, ale otrząsnęłam się, choć wiem, że smutek będzie wracał…
Niestety to nie uniknione, u mnie minęło 1,5 miesiąca a i tak wraca to do mnie i pewnie jeszcze długo będzie..
wierze jednak, ze dla nas w końcu tez zaświeci słońce 💔
 
reklama
Hej dziewczyny,
Stało się, znowu zobaczyłam dwie kreski kilka dni temu. Trzecia ciąża w tym roku. Tym razem biorę od 18. dnia cyklu acard i heparynę, a od pozytywnego testu luteinę.
Nie badałam bety w ogóle. Nie wiem czy się tym zadręczać czy czekać spokojnie na wizytę.
Jak u Was? :)
 
reklama
Do góry