reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spanie i karmienie - jak często?

Ja dokarmiam Bebiko (nam lekarka jeszcze w szpitalu powiedziała że jesli dziecko jest zdrowe to to jakie sie mleko wybierze to tylko decyzja rodzica, wszystko jedno...chyba że to jakies specjalne ha, ar, czy inne takie).

Pauletta pytałas ile dać MM ja bym dała cyca, a potem normalnie porcję MM czyli 150ml i zje ile będzie chciał, jesli będzie głodny.
 
reklama
Julianna- tylko, że Filip jest strasznie łasy na jedzenie. On pewnie by zjadł więcej niż by mógł, a potem by go brzuszek bolał i by mi zwymiotował....Dlatego wolałabym nie pozostawiać jemu samemu wyboru ile chce zjeść

Ilonka- trzeba koniecznie konsultować z pediatrą? Kurde, wizyta za miesiąc, więc pewnie nie zdążę:p

P.S. Kupiłam przedwczoraj Nan, ale jak na razie jeszcze nie podałam, bo nie było takiej potrzeby...no zobaczymy
 
Ostatnia edycja:
Hej miałam dokładnie tak samo z tym karmieniem. Mój synek jadł 3-5 min jedną pierś potem szał, druga pierś i zaraz znowu szał, odstawiałam go wtedy od cyca i zabawiałam i mu przechodziło. Nie wiem czym było to spowodowane ale już mu to mineło:tak:
 
Do góry