reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spanie na siedząco w nocy - czy to normalne? ;(

valesca

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
26 Lipiec 2009
Postów
31
Miasto
Kedzierzyn-Kozle
Witam od jakiegoś czasu zauważyłam, że Oluś po paru godzinach snu bez budzenia zmienia pozycję na siedzącą, po prostu podnosi się w łóżeczku jak do siadania a główkę kieruje ku dołowi na kołderkę. Na dodatek gdy go z powrotem kładę, po chwili znów jest to samo. :-(Zastanawiam się czy to normalne, czy nic mu się nie stanie? Pozdrawiam mamy.
 
reklama
Twoj synek ma tyle miesiecy ile mój znaczy twój jest młodszy ale mój Kacper odkad skonczył 8 miesiecy i nauczył sie sam siadac ma podobne akcje teraz z kolei wedruje po łózeczku... To jest jak najbardziej normalne bo wychodzą nowe umiejętności, tak wiec to nic niepokojacego, ja sie czasem zastanawiam czy Kacprowi jest tak wygodnie no ale skoro tak spi to pewnie tak
 
u nas tak samo:) mała wyprawiała akrobacje w łóżeczku.. spanie na siedząco, wychodzenie z łóżeczka i spanie na siedząco przy łóżeczku:)
uśmialiśmy się za wszytkie czasu:)
oststnio nawet chyba śniło jej się że fikołki robi bo nawet zrobiła jeden przez sen!!!
 
u nas jest podobnie ale tylko wtedy gdy mały sie budzi w srodku nocy szaleje po łuzeczku i wtedy ze zmeczenia zasypia na siedzaco. wtedy jakw idze ze juz zasnal to go odkladam i dalej spi normalnie. bo jak widze ze nie marudzi a tylko wybudzil sie i nie wie co ze soba zrobic to nie podchodze do niego bo by sie calkiem rozbudzil.
 
Do góry