reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spanie po mm

Ankar9000

Początkująca w BB
Dołączył(a)
4 Styczeń 2017
Postów
16
Córka ma 2 msc karmię mm z zageszczaczem i mało śpi w dzień prawie wogole czy to normalne czy dziecko karmione butelką nie powinno spać dłużej ???
 
reklama
A dziecko to zaprogramowany robot? Każde jest inne i śpi tyle ile potrzebuje.
A odpowiedź brzmi: Tak to normalne, nie powinno spać dłużej.

edit. A ile śpi w ciągu doby?
 
Moja od noworodka miała góra dwie drzemki w dzień od pół godziny do półtorej... nie więcej... na noc szła spać kolo 22 spała do 7 z przerwami na mm co 3 lub 4 godz... Tak jej zostało do tej pory ma 15 miesięcy i śpi na dobę 9 góra 10 godz...
 
Moja corka tez od urodzenia w dzien malo spala. Caly dzien to bylo jedno wielkie usypianie... Zdazaly sie dni ze nie spala wcale. Nocki tez bez szalu bo potrafila sie obudzic i 3 godziny nie spac. Kazde dziecko jest inne. Jesli sie prawidlowo rozwija i przybiera na wadze to widocznie tyle snu jej potrzeba. Mysle ze to sie jeszcze bedzie normowalo. Z czasem bedzie lepiej.
 
Zgadzam się. Każde dziecko jest inne i śpi tyle ile potrzebuje. Mój synek co prawda był karmiony naturalnie co 2-3 godz. budziłam go do karmienia, bo tak mi powiedzieli w szpitalu, ale gdybym go nie budziła to spałby dalej do momentu gdyby się nie obudził i zaczął płakać że jest głodny.
 
Ankar Tyle dziecko powinno spać 1x na dobę. Pozostałe drzemki mogą być zdecydowanie krótsze. Mój był na mm - spał w dzień 2x po 15-30minut (a w nocy wcale lepiej nie było)
 
reklama
Mój Maluszek na kp w nocy spi 6 h i na pewno bym go nie budziła co 3h skoro ładnie spi :) w dzień ma dwie 30 min drzemki i jedno spanie ok 2h.
Wszytko zależy od dziecka i tego jaki ma dzień
 
Do góry