reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spanie w nocy

Ja wiem o co chodziło;-)A probowałas moze dac tego mleczka mniej lub troszke wczesniej:confused:
Moja Wiktoria wlasnie skonczyla mleczko(180 ml) obrocila sie na boczek i juz zasypia:-);-)
A Klaudia zawsze cos wydziwia-albo nie chce oddac butli albo wstaje i oglada tv albo sobie gada
 
reklama
Moj Jas wypija mleko, potem wchodze mu do pokoju i myjemy zeby, potem sie czasem jeszcze z pol godizny pokreci zani mzasnie - dzis tak bylo - bylam pewna ze od dawna spi, a tu nagle slysze krzyk "moja mama" :-D Podeszlam na palcach pod drzwi, a tu "a kuku!" :-D
 
witajcie, jestem tu nowa, właściwie póki co tylko czytam, nie mam za bardzo czasu na pisanie... bo mam trzymiesięczną córeczkę Natalię, która jest bardzo absorbująca.. :sorry2:
zastanawiam się, co mogłabym zrobić, żeby zaczęła przesypiać całe noce...
kładziemy Ją o 19.00 po kąpieli.. zjada mleko z dodatkiem kleiku kukurydzianego, żeby było bardziej treściwie.. a i tak budzi się koło 23.00 a potem 3.30 lub 4.30, czasem o 5.00. nie wiem od czego to zależy... w dzień zjada zalecane dawki mleka. nie powinna być głodna... gazy Jej nie męczą.. czy ktoś miał podobną sytuację?
pozdrawiam :)
 
trier - juz w sumie nie pamietam jak to bylo jak Jas mial 3 miesiace :-D Domyslam sie ze jestes sierpniowka? moze na swoim podforum znajdziesz jakies rady????:tak:
Mi nie przychodzi nic madrego do glowy jak tylko przeczekac - zanim moj synek zaczal spac lepiej to tak z 5 miesiecy minelo (tez byl na sztucznym)
 
Do góry