reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spanie w wózku 11 ms-ne dziecko

juli29

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Marzec 2014
Postów
170
witam mam takie pytanie, córka ma problem z usypianiem w ciagu dnia i czasami udaje się ją połozyć do łóżeczka troszke pobujac i jak chce to usnie, jak nie to nic nie działa, kładzenie do łóżeczka kończy się tym że wstaje i za zadne skarby nie chce spać. nie mam za bardzo pomysłu jak to zmienić, bo niestety jak już wkoncu uśnie to wole ja nie ruszac:(
 
reklama
Moja w tym wieku też miała etap problemów ze spaniem. Usypiałam na rękach, w nosidle, w wózku. Po pewnym czasie jej przeszło i znów wróciło normalne zasypianie w łóżeczku.
 
Mój syn ma niecałe 4 miesiące i mam podobny problem, w nocy ładnie śpi w lozeczku natomiastw ciagu dnia nie uśnie za żadne skarby bez bujania, dlatego usypiany jest we wózku.. Trochę mnie to martwi i zastanawia ze wieczorem da sie zasnąć w łóżku a w dzień nie. Tez płacze w łóżku jak go za dnia próbuje tam włożyć. Nie wiem jak go tego oduczyć a obawiam sie ze sam z tego nie wyrośnie..
 
niestety u nas tak właśnie się skończyło wieczorem wcale nie musi być bujana, zasypia w łóżeczku jedynie ją pilnuję przez chwile bo sie obraca na brzuch i wstaje, ale chwilka glaskaniai usnie a w dzien za zadne skarby nie usnie w lozku! ale ze córka jest naprawde aktywnym dzieckiem naprawde!!!! ciesze sie jak usnie nawet w wozku chociaz na pol godz!
 
Do góry