reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spanie

Dołączył(a)
23 Czerwiec 2013
Postów
1
Moja 5 dniowa bratanica po powrocie ze szpitala śpi bardzo dużo przespała dziś od 13 do 19:30 i nadal śpi. Martwimy się. Nie wstaje nawet aby zjeść. Muszę dodać że urodziła się 2 tygodnie przed terminem. Czy cos jest nie tak ? co mamy robić ?
 
reklama
Natka nie panikuj małej na pewno nic nie jest. Moja starsza córeczka jak się urodziłą też spała bardzo długo. Jak zasneła po 12 to spała do 16-17 a i przesypiała od urodzenia całe noce. Dodam ze jak już się obudziłą to zjadałą więcej mleka niż powinna np. jako noworodek zamiast 120 wypijałą 150 ml. Przybierałą normalnie mna wadze.
 
Myślę że to nic złego dzieci tak śpia ale trzeba budzic na karmienie przewinąc na karmic i odłozyć ja na początku tez sie tym martwiłam ale że bylismy w szpitalu 2 tyg to pielegniarki czuwały żółtaki nie ma?? przy żółtaczce dzieci bardziej sa śpiące:)
 
nie martw sie :) to sie zdarza :) warto jednak poczytac troche o bezpiecznym snie dziecka. ja jak kupowalam spiworki do spania gro to trafilam na taki artykul i stronke Bezpieczny Sen Dziecka bardzo mi to pomogło zrozumiec rozne zachowania dziecka zwiazane ze snem. poczytaj, to Cie na pewn uspokoi troche i przygotuje na rozne ewentualnosci.
 
Do góry