reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spanie

anet88

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Lipiec 2018
Postów
867
Jak wasze dzieciaczki będą spały? W osobnym pokoju, razem w sypialni, w sypialni ale osobno, wy w ich pokojach...? Do kiedy razem, a może od początku osobno?
 
reklama
Jak wasze dzieciaczki będą spały? W osobnym pokoju, razem w sypialni, w sypialni ale osobno, wy w ich pokojach...? Do kiedy razem, a może od początku osobno?
W naszym pokoju.
My nie mamy oddzielnej sypialni.
Tylko śpimy i przy stole jemy i tv oglądamy. Wszystko w jednym.
Będzie mieć swój kącik i z nami będzie w pokoju.
W 2 pokoju 3 dzieci śpi.
A 3 pokój należy do mojego Taty.
 
W naszym pokoju w swoim bujanym łóżeczku ...obok łóżka i kocham to, tak wychowalam dwoje dzieci . Pokój 4 jest ale na razie to moja oaza :p urządzimy go 'moze' za parę lat dla młodego bo na razie to i tak dzieciak będzie naszym cieniem
 
My urządzamy pokoik dla Małej i plan jest taki, że w dzień będzie spała u siebie lub w salonie (i dlatego planuje kupić jakieś drugie łóżeczko /kolyske), ewentualnie w salonie w wozku. A w nocy w swoim łóżeczku, ale w naszej sypialni.
 
U nas pewnie tak jak mlody czyli ok pół roku z nami w sypialni w swoim łóżeczku a potem przeprowadzi się do brata [emoji4] chociaż zobaczymy jak to będzie z zębami - nie chciałabym żeby go budziła niepotrzebnie wiec może dłużej będziemy razem. Okaże się w praniu, zależy jak w ogóle będą wyglądały nocki [emoji848] synuś spał nam pięknie ale mam świadomość że może też być inaczej[emoji4]
 
U nas plan na początek jedno łóżko, dostawione do kanapy. Mam nadzieje ze młode się zmieszczą do 4-5 miesiąca razem, później jak się będzie dało to chce je przenieść do ich pokoiku, do osobnych łóżeczek, a my wrócimy do naszej sypialni.
 
reklama
Ja planuje niedługo zacząć robić pokoik dla niuni z całym umeblowaniem. Do naszej sypialni chyba wstawimy kołyskę, żeby na początku w nocy spała z nami. A jak będę urzędować na dole to malutka troszkę w wózeczku pośpi pewnie.
 
Do góry