reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spanko!

Ola w nocy śpi całkiem dobrze, do wpółdo czwartej nawet nie jęknie, potem do szóstej to już co chwila coś jej nie pasuje.
Natomiast w dzień strasznie ciężko jej usnąć, usypia wyłącznie w wózku i to w wielkich bólach. Śpi 2 razy po 1-1,5h
 
reklama
Magda Ciosek mam ten sam problem.Pati jak jest ze mną w ciągu dnia nie chce wogóle zasypiać.Z teściową i tatą owszem.Ze mną jakby się bała że wyjdę jak zaśnie.Tylko w wózku ale po jakimś czasie spacerowania.
 
Ostatnio weekendowaliśmy się u znajomych na działce i pierwszy raz od czasów chyba noworodkowych miałam przyjemność spać z moim dzieciątkiem i nigdy więcej. Ona jest normalnie bezczelna, rozwalała się w poprzek, ja na samym brzegu, kulasy to mi na plecy to na głowę, to kopa w żebra. Ja dziękuję za takie atrakcje, prawie oka nie zmrużyłam.
 
ja od dawna spie razem z wiktoria bo przynajmniej nie msuze wstawac ciagle do luzeczka do niej ona tez sie rozpycha i ja na samym koncu lozka leze teraz przelozylam ja do lozeczka bo boje sie ze kopnie w brzuch i zrobi cos braciszkowi:-(
 
POMOCY!!!!
Pati dziś w nocy 22 zasneła.O 20.00 piła mleko-200ml,24.00 mleko-150ml. 3.00 20 ml herbaty, 3.15- 20ml herbaty w końcu o 3.30 dałam jej znowu mleka wypiłaaż 100ml i spała do 5.10,wtedy dałam jej herbatki -3 łyki i spi na 30 minut ,znowu herbatka i śpi do 7.
Dziewczyny co ja mam z nią robią żeby mi dłużej przesypiała.Przed każdym dawaniem w nocy picia i mleka jest płacz więc wiem że muszę jej dać.
 
Mijuś ostatnie dwie noce to dla nas koszmar bo Wojtek się budzi,gzda placze,chce pić, nie chce pić i tak przez dobrą godzinę z hakiem.Mama mówi,że idzie pełnia i dlatego Wojtuś taki niespokojny.Może i Pati tak reaguje??? Od dawna ma takie nocne rewelacje??? a może za cieplo ją ubierasz do snu? Wojtek śpi tylko w takim bodziaku z krótkimi gatkami i pod kocykiem i okienko jest uchylone.Pmaiętam,że jak za ciepło go ubierałam to często się budził.
 
Niezły głodomorek z Pati. Ola zjada o 19 200 ml bardzo gęstej kaszy do tego ok 100 ml herbatki i do rana mam ją z głowy, nie licząc oczywiście wstawania co 2 godziny, żeby ją przełożyć, bo się niewygodnie ułoży i nie wie co z tym fantem zrobić.

Ola też jak za grubo ubrana to niespokojnie śpi.
 
....miałam przyjemność spać z moim dzieciątkiem i nigdy więcej. Ona jest normalnie bezczelna, rozwalała się w poprzek, ja na samym brzegu, kulasy to mi na plecy to na głowę, to kopa w żebra. ..
Magda ale się usmiałam:-D, ja mam to samo:tak:, Maja leży krzyżem albo w poprzek łóżka. Kopie i szczypie, tarmosi za włosy:szok:. Oczywiście musze do niej wstawać kilka razy, no i jak padnę z sił to ją do siebie biorę. A ostatnio tak długo u siebie spała, że ja niemogłam spać bez niej:eek::baffled::-D:eek:

Mija musi byc powód tego że Pati tyle wcina:rofl2:, bo dzieci w tym wieku nie powinny jesć już w nocy:no:. A na pewno nie potrzebuje jeść po nocy! Maja zjada 210ml mleczka z kaszką, a następnie śnaidanie:tak:. Czasem popija wodę.

Ja Majelę ubieram w pajacyk do spania albo normalną piżamę, bo tak się rozkopuje, że jak spała w bodziaku to miała girki i łapki zimne:baffled:
 
reklama
Pati śpi w samym body ,albo w samej koszulce bez rękawów.Przykrywam ją kocykiem i prawie zawsze jest odkryta jak sie budzi.Okno też mamy zawsze otwarte.Niewiem co mam robić.
 
Do góry