reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spanko :-)

Mateuszek śpi jeszcze włóżeczku ale tylko dlatego że ja się leczę wiec jeśli się uda to wtedy odstąpi łóżeczko rodzeństwu a jemu kupimy duże łóżko.
 
reklama
Julka ma swoje wyrko ale i tak nadal wędruje do mamuni:):tak:
 

Załączniki

  • spanko.JPG
    spanko.JPG
    49,8 KB · Wyświetleń: 77
  • ssssss.JPG
    ssssss.JPG
    63,5 KB · Wyświetleń: 69
i ja w końcu przeniosłam Maję do dużego łóżka, jak na razie to jest ciężko, bo budzi sie w nocy i przychodzi do nas, ale ja kłade sie na chwilę z nią w jej łózku i zasypia

a po tej zmianie czasu Majka znów śpi w dzień, ale co sie dziwic, jak zasypia około 20:30-21, a wstaje około 6:30-7
 
Witam a u mnie to jest tak filip w ciągu dnia śpi 2 godz od 14 do 16 wieczorem idzie spać o 22 ale za to śpi do 9 rano i nadal śpi w swoim łóżeczko.

mam pytanie czy wasze dzieci jedzą jeszcze w nocy bo mój filip je o 5 nad ranem całą flachę.
 
Adaś ostatni posiłek je wieczorem ok.20, a potem dopiero rano o 9 śniadanko. W nocy czasem napije się wody, kubek stawiam mu obok łóżka, tak że może sam sie obsłużyć.
 
CZeść dziewczyny
Czy wasze maluszki śpią już w "dużych" łóżeczkach. Jeśli tak to jakie kupiłyście. Ja noszę się z zamiarem ale narazie nie znalazłam nic ciekawego w sklepach. Jedyne co mi się spodobało to mebelki Mamut w IKEA. napiszcie co o tym myślicie;-)
 
reklama
Emi moja Julka śpi już w normalnym łóżeczku 140/ 70 kupionym w ikea Materac kupiliśmy nie piankowy tylko na spręzynach i daliśmy uszyć pokrowiec u tapicera, żeby nie było trzeba przykrywać kocykami bo biały sypialniany jakoś mi sie nie widzi:-) poczatkowo myślałam o mamucie ale zrezygnowałam ponieważ ma szeroką deskę poziomą a to niestety wiąże sie z poobijanymi goleniami (moi sąsiedzi maja takie sypialniane i strasznie niezadowoleni) zatem odradzam Ci taki wybór
Nie kupuj pościeli w ikea bo ma niestandartowy rozmiar i potem cięzko z poszewkami w innych sklepach ( trzeba przeszywać:-))
 

Załączniki

  • wyrko.JPG
    wyrko.JPG
    53,4 KB · Wyświetleń: 69
  • koty dwa.JPG
    koty dwa.JPG
    51,4 KB · Wyświetleń: 56
Do góry