reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sparerówka - jaka??

reklama
NIE MAMA NAZWY ANI WWW ELZBIETKO:no:JA TO ZNALAZLAM NA ONECIE TAM BYLO O WYNALAZKACH I WESZLAM W GALERIE I ZOBACZYLAM TA FURE:-D
 
byliśmy dziś w Kai i ostatecznie zdecydowaliśmy się na Zooper Waltza... Hula faktycznie ma za małe kółeczka. Solara odradził (sporo reklamacji na tylne koła) inne były sporo cięższe. Więc decyzja podjeta. Zamówilismy wózek, musimy poczekac do 15 wrzesnia, bo musza sprowadzic, bo jest na te wozki taki boom, ze na pniu schodza... tylko jeszcze nie wiem jaki kolor :-)


Witam wszystkich! Jestem tu nowa:-) AbEjA mam wielką prośbę, możesz napisać jak się sprawuje zooper waltz? Ja właśnie zastanawiam się nad kupnem tego wózka. Pozdrawiam
 
reklama
Elah my już mało używamy wózka, bo młoda woli na swoich nogach latać, ale ogólnie ejstem z wózka BARDZO zadowolona. Jedyny mankament że składa się na płasko a nie jak parasolka, ale to wiedziałam przed zakupem.
 
Do góry