reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sparerówka - jaka??

JA MAM CHICCO TRZYKOLOWCA :-)BARDZO JESTEM Z NIEGO ZADOWOLONA:tak:A WCZESNIEJ MI SIE TRZYKOLOWCE NIE PODOBALY;-)NO I NAJWAZNIEJSZE BYLO DLA MNIE TO ZE ARYAN MA W NIM DUZO MIEJSCA:tak:A JESLI COS NIE BEDZIE TAK TO SIE ZMIENI NA INNY I JUZ:-DA JAK:-pGDZIES TU ZAMIESZCZALAM FOTKE ALE JESCZE RAZ POKAZE:-)
 
reklama
a najlżejszy wózek to jaki?
ja mam strasznie ciężki, może ktos mógłby mi pomóc- szukam bardzo lekkiego wózka, bo musze go wnosić na 1 piętro...
 
JA MAM CHICCO TRZYKOLOWCA :-)BARDZO JESTEM Z NIEGO ZADOWOLONA:tak:A WCZESNIEJ MI SIE TRZYKOLOWCE NIE PODOBALY;-)NO I NAJWAZNIEJSZE BYLO DLA MNIE TO ZE ARYAN MA W NIM DUZO MIEJSCA:tak:A JESLI COS NIE BEDZIE TAK TO SIE ZMIENI NA INNY I JUZ:-DA JAK:-pGDZIES TU ZAMIESZCZALAM FOTKE ALE JESCZE RAZ POKAZE:-)
a ile wazy taki wózek?
 
a najlżejszy wózek to jaki?
ja mam strasznie ciężki, może ktos mógłby mi pomóc- szukam bardzo lekkiego wózka, bo musze go wnosić na 1 piętro...

1 piętro to nie jest źle;-)
ale najlepiej wejdź sobie na allegro, tam przy każej aukcji z wózkami jest napisane jaka waga wózka.
czy twoje dzieciątko jest ze stycznia 2007?? jesli tak to mozesz jakąś spacerówką, tylko patrz żeby na zimę się nadała.
moje chicco ct 04 wazy 10 kg
 
reklama
byliśmy dziś w Kai i ostatecznie zdecydowaliśmy się na Zooper Waltza... Hula faktycznie ma za małe kółeczka. Solara odradził (sporo reklamacji na tylne koła) inne były sporo cięższe. Więc decyzja podjeta. Zamówilismy wózek, musimy poczekac do 15 wrzesnia, bo musza sprowadzic, bo jest na te wozki taki boom, ze na pniu schodza... tylko jeszcze nie wiem jaki kolor :-)
 
Do góry