reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sparerówka - jaka??

tika skopiuj sobie adres ktory jest w cudzyslowiu ("....") wklej tam gdzie sie wpisuje adres i bedzie dzialal.
Aanneettaa spacerowka super widzialam go rowniez w jakiejs dzieciowej gazetce i prezentuje sie naprawde super mam nadzieje ze jest rowniez lekki i latwo sie sklada. Ja mam chicco ale nie taka typowa spacerowke. Tutaj niestety baaardzo ciezko kupic wozek z budka wiec kupuje sie wielofunkcyjne. Zreszta malo tez sie chodzi przewaznie jezdzi samochodem wiec sila rzeczy malo sie go uzywa. No chyba ze na spacery ale zeby sobie pospacerowac np. w parku to tez trzeba dojechac samochodem.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
antenka i Elma - big dzięks dziewczynki :-):happy2:;-)..... no teraz to sobie pooglądałam i faktycznie piękny ten wózeczek.... i cena przyzwoita:tak:

aanneettaa - ... fajnie, że my dopiero w przyszłym roku kupujemy, bo będę Cię prosić w przyszłości o recenzje z użytkowania :-D;-):-)
 
aanneettaa- rzeczywiście fajny wózio- podoba mi się, że sie ładnie skład, ma duży kosz na zakupy(niecierpię nosić zakupów w ręku gdy pcham wózek:-D) i rozkłada na płasko. I podobnie jak Tika- czekam na recenzję z praktyki:tak:
 
jutro juz bedzie sklep pełen profesjonalizm zadzwonili zeby powiedziec ze juz wysłany nr przesyłki podali z nr tel dostarczyciela zeby mozna było co do godz sie umówic - jestem przeeeeeeee szczesliwa

polecam
esklep@babyfant.pl
 
Cena 400 zł.
Bartatina plus firmy Jedo
Tradycyjny wózek głęboki ze spacerówką na nowoczesnym zawieszeniu paskowym i pompowanych ŁOŻYSKOWANYCH kołach
* Bartatina plus o eleganckiej, klasycznej linii, zapewniający wyjątkową wygodę i bezpieczeństwo.
*Bardzo miękkie zawieszenie na paskach daje wyjątkowy komfort przy prowadzeniu tego wózka.
*Gondola posiadająca regulowane oparcie wysokości, może być zastąpiona spacerówką, którą można montować w obu kierunkach jazdy.
*Budka posiadająca wywietrznik dostosowana jest również do spacerówki.
*Oparcie spacerówki można ustawić w czterech pozycjach.
*Wózek wyposażony jest w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, praktyczny kosz na zakupy i regulację wysokości rączki.
*Do wózka dołączona jest praktyczna torba.

*waga: 15 kg
*wymiary gondoli: 35x80 cm
*wymiary siedziska 32x22 cm
*wysokość oparcia: 42 cm
*wymiary po złożeniu: około 63x87x45 cm.
* siedzisko ma 4 stopnie regulacji oparcia
*średnica kół: 32 cm.


Wózek w dobrym stanie kupiony 07.01.2007
gondola używana pół roku
spacerówka jest zupełnie nowa
dołączę gwarancje z paragonem oraz instrukcje obsługi
odbiór osobisty na terenie warszawy , lub doliczone koszty przesyłki

dokładny opis tego wózka znajduje się pod tym linkiem
http://esklep.babyfant.pl/index.php?main_page=product_info&products_id=355
kolor do sprzedania na zdjęciu
 
my tez nie kupujemy spacerowki, mamy wielofunkcyjny dosc lekki a poza tym Michas i tak malo w nim przebywa :-) po za tym fajnie go mozna zabudowac na jesien i zime a na wiosne kupimy rowerek hehe ;-)
 
Oglądałam w Kai tego Zooper Waltza i jest IDEALNY z jednym wyjątkiem.... nie składa się jak laska :dull: IDEALNA jest tez jego waga - całe 7 kg. :-) Wóz jest szeroki (przydante zimą), ma fajny ocieplacz na nozki, dobra amortyzacje, fajny system składania (na 1 guzik), super wentylacje budki... regulowany podnozek... no naprawde jest godzien uwagi... musze tam wrocic z mezem zanim podejmiemy ostateczna decyzje. Ale poki co wyszedł na prowadzenie i wyprzedził Solara :-)
Musze sie eszcze przyjrzec jego siostrze blizniaczce - Zooper Hula... bo ten jest składany jak laska, zajmuje wiec mało miejsca w bagazniku..
 
reklama
MY MAMY WOZEK SPACEROWY RAZEM Z NOSIDELKIEM JAK ARYAN BYL MALY TO JEZDZIL W NOSIDELKU TERAZ W SPACEROWCE :tak:ALE JEST TAK ZNISZCZONY PORYSOWANY ZE MAM OCHOTE KUPIC NOWY TYLKO NIE WIEM JESZCZE JAKI PODOBAJA MI SIE TRZYKOLOWCE ALE Z DUZYMI KOLAMI:-)NIE MA JESZCZE ROKU A WYGLADA JAK BY MIEL ZE DWA LATA:szok:A WSZYSTKO TO OD TEGO WYJMOWANIA I WKLADANIA NOSIDELKA TAK SIE PORYSOWAL:-(JAK NA RAZIE TO SZUKAM WOZECZKA W MOIM STYLU Z TRZEMA KOLKAMI:-)
 
Do góry