reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sparerówka - jaka??

za suzo nie mowil ale wozek mi sie podoba :-) kyrcze pokazywali nam jeszcze taki podobny tylko z duzymi kolami ale kurde nie wiem jaki :-( a te duze kola mi sie spodobaly, poza tym interesuje mnie ten zooper, szukam opini na ich temat no i nie wiem gdzie w okolicy moglabym go zobaczyc :-(
 
reklama
Kupilismy Malarena Techno XT.
Po jednym spacerku jesteśmy zadowoleni ( zobaczymy jak będzie dalej).
Jedyny minus to mały kosz na zakupy.
Po za tym ekstra.Roszko ma wystarczająco duzo w nim miejsca.
Z ciekawych rzeczy to wózek ten ma zmienianą wysokośc rączki i spokojnie nadaje się dla wysokich osób.
Przednie koła skrętne można zablokować:tak:
Materiał taki,że pochłania promienie UV (99%), poza tym budkę można rozłozyć tak,że osłania dziecko przed słońcem i wiatrem...
nie wiem co jeszcze dodać:rofl2:
Cóż Roszko zadowolony:-D
 
Kupilismy Malarena Techno XT.
Po jednym spacerku jesteśmy zadowoleni ( zobaczymy jak będzie dalej).
Jedyny minus to mały kosz na zakupy.
Po za tym ekstra.Roszko ma wystarczająco duzo w nim miejsca.
Z ciekawych rzeczy to wózek ten ma zmienianą wysokośc rączki i spokojnie nadaje się dla wysokich osób.
Przednie koła skrętne można zablokować:tak:
Materiał taki,że pochłania promienie UV (99%), poza tym budkę można rozłozyć tak,że osłania dziecko przed słońcem i wiatrem...
nie wiem co jeszcze dodać:rofl2:
Cóż Roszko zadowolony:-D

Kasiulka Jak możesz to wrzuć jakieś fotki tego wózia :tak:
 
mieliśmy awarię nowego wózka, odpadła częśc kółka, a może jej nie było. Poszliśmy do sklepu dali nam nowy i jest git:tak::-D oby już bez problemów:-p
 
dzisiaj ogladalismy wozki, wiekszosc spacerowek skladakycj ka parasolki nie rosklada sie na plasko, wiekszosc na wysokosc taka jak tradycyjne lezaczki, tylko chyba ze 3 rozlozyly sie na plasko w tym Zooper waltz z tym ze on sie nie sklada jak parasolka tylko w pol, za to latwo sie ja niesie no i wazy okolo 8 kg :-) przednie kulka ma dosyc male (mniejsze niz solar ) ale inne wersje zoopera maja jeszcze mniejsze !! co do solara, jest fajny, rozklada sie prawie na plasko, ma w srodku duzo miekkich poduszek, ale moim zdaniem ma jeden znaczacy jak dla mnie minus, nad koszek (dosc malym) ma metalowa konstrukcje w ksztalcie krzyza co uniemozliwia wsadzenie do kosza wiekszych rzeczy :-( ogladalismy tez chicco ale jeden chyba jakis na j) rozkladal sie pieknie na plasko, ale mial przeswity, tzn nie byl dosc szczelny i mysle ze moze w nim wiac, poza tym koszowal prawie 800zl, inny chicco byl fajnie zabudowany ale mial mneij miekkich elementow no i rozkladal sie niezbyt plasko, lezenie na brzuszku byloby niemozliwe, ostatecznie zdecydowalismy sie na zoopera waltz :-) zaliczka zaplacona, odbior za 2 tygodnie gdy bedzie kasa :-) aha jego cena sklepowa to 609 zl, (w necie 599 zl) alez jestem szczesliwa, mysle ze to dobry wybor, aha gdyby nie zooper kupilibysmy solara ;-)
 
reklama
Do góry