reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sparerówka - jaka??

reklama
Nie Trzeba Czekac :-) My Poporostu Teraz Kasy Nie Mamy ;-) A Po Slubie Mysle Ze BedziE :-) WOZEK CZEKA NA NAS SPAKOWANY W MAGAZYNIE:-)

Tak Zamawialam W Kai, Hula Tez Jest Fajny Ale Ma Bardzo Male Kulka I Chyba Przez Te Kulka Wybralam Waltza :-)

ZALICZKI DALAM 50 ZL:-)
 
aha :-) bo ja czekam do wypłaty :-D i juz mi sie marzy nowy wóz.... stad sie przelękłam ze trzeba tyle czekac. Na allegro nie zamówie, bo gdyby cos sie miało dziac i trzebaby reklamowac to byłby problem z wysyłką, a roznica w cenie jest znikoma...
a jakie kolory ma wasza bryka?
 
chcę kupić spacerówke. prosze o pomoc , chce spacerówke która ma duże siedzisko(wózek który starczy do 3 lat) rozmyslam nad ramatti opal sport, chicco s3 lub casualplay s4
 
chcę kupić spacerówke. prosze o pomoc , chce spacerówke która ma duże siedzisko(wózek który starczy do 3 lat) rozmyslam nad ramatti opal sport, chicco s3 lub casualplay s4

to wszystko zalęzy od "rozmiarów" dziecka. moja znajoma ma dziecko prawie dwuletnie, i nie mieści się do chicco ct 04, które uważam że jest sporą spacerówką.
najlpiej "wypożycz" od znajomych dzoecko w wieku ok 3 lat i pójdź na przymiarki wózków razem z dzieckiem:-)
 
reklama
Do góry