reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sparerówka - jaka??

aanneettaa

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
26 Lipiec 2007
Postów
56
chciałabym abyscie mi pomogly - moze juz zamieniłyście z głebokiego na sparerówke jesli tak to na jaka - szukam dobrej ale tez nie bardzo drogiej zastanawiam sie nad CHICCO CT 0,4 moze cos wiecie na jej temat???
 
reklama
zastanawiałam się nad tym wózkiem, bo bardzo mi się spodobał, dziecko ma wnim dość dużo miejsca:tak::-)
jednak sę pewnie na niego nie zdecydujemy, bo zależy nam również na wózku, który nie zajmuje zbyt dużo miejsca po złożeniu.
jak na razie nie mam nowych faworytów:no:
ostatnio wyczaiłam wózeczk
Britax
Britax Verve Pushchair - Citronelle : mothercare
tutaj xlander Go z tym,że z całym zestawie, razem z gondolą


X-LANDER X-GO mega HIT gondola + fotelik X-CAR (216685669) - Aukcje internetowe Allegro


i jeszcze moove-vapour mamas papas tutaj przedstawiony w super niskiej cenie
Moove - Vapour - Mamas & Papas
 
A ja stwierdzilam, ze nie kupujemy spacerowki. Mamy wozek TINO z firmy Jedroch i Robertowi jest w nim wygodnie, a to jest dla mnie najwazniejsze. Ma duzo mniejsca, wozek jest szeroki i co najwazniejsze dosc zabudowany co przyda sie w zimie. A w przyslym roku pomyslimy juz o takiej zwyklej lasce czy parasolce na lato.
Tez jest mi ciezko gdzies z tym wozkiem sie wgramolic, bo wazy z Robertem ponad 25kg, ale dla mnie najwazniejsze jest zeby dziecko mialo wygodnie. W domu wozek jest w samochodzie, wiec nie musze go po schodac targac, a jak gdzies ide to prosze kogos o ponoc i juz. :tak:

Ogladalam spacerowki, ale jakos zadna nie wydawala mi sie byc tak wygodna jak ten wozek co teraz mamy, a znowu nie mam ochoty dawac za spacerowke (skoro juz mam taka w wozku dwufunkcyjnym) niewiadomo ile kasy. Bo te najtansze to sa do kitu a taka juz konkretniejsza to kosztuje te min 600-700zl, a tyle to ja dalam za moj wozek.


No to sie napisalam. ;-)
 
a ja oglądam ale nie potrafię się na nic zdecydować. Póki co waham się między Chicco CT a Coneco Solar.:dry:
 
ja chce kupic bo raz to ten wózek mnie przytłacza zreszta Alicje tez juz chce widziec co sie dzieje , dwa po schodach ciezko, trzy - zajmuje pół mieszkania -no i cztery przed nami podróz smolotem
wiec w sumie jestesmy zmuszeni
 
Ja ma w sumie lekki wózek wielofunkcyjny ale już od jakiegoś czasu rozgladam się za parasolką. Chicco 0.4 wydaje sie byc fajny i przestronny. Napewno maluszkowi bedzie w nim wygodnie. Kolezanka z forum trójmiastek poleca natomiast Coneco Solar. ogadałam ten wózek i istotnie jest super. Stąd własnie mój problem
WÓZEK SPACEROWY SPACERÓWKA Coneco Solar+GRATISY! (217996470) - Aukcje internetowe Allegro

poza tym jako jedyny wozek spacerowy jaki dotad widziałam posiada specjalne mocowanie folii przeciwdeszczowej...(sama folia tez jest ciekawie skonstruowana) najlepiej go mozna poogladac na stronie firmowej firmy Coneco no i oczywiscie w sklepie.
 
rzeczywicie fajny tylko ten chicco mnie bardziej przekonuje bo sie składa jak parasolke ale taka typowa parasolka nie jest
juz byłam przekonana ale pani mi nagadała na niego i sie cały czas zastanawiam
 
reklama
widziłam te mclareny moj przyjciółka go ma ale to sa drogie wózki a teraz jak na wychowaczym wie jedna pensja- a dziakowie tylko jednen zasponsorowali ;)
 
Do góry