reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spcerówka kubełkowa

dolega83

Początkująca w BB
Dołączył(a)
1 Styczeń 2010
Postów
28
Witam,

Nasza córcia (prawie 6 miesięcy) jeszcze samodzielnie nie siedz, trzyma sztywno główkę czy w ziaązku z tym nie jest zbyt wcześnie na specerówkę, posiadamy wózek Concord Neo z spacerówką kubełkową.

Dzięki.
 
reklama
U nas spacerowka byla w uzytku od 4go miesiaca... w gondoli byl wrzask nie z tej ziemi! Tylko ze ja nie mialam kubelkowej, ale rozkladana na plasko.. A ten concord neo to jakis taki do jane ridera podobny.. bo sobie zgooglowalalm, i wyskoczyl mi wypisz wymaluj wozek mojej szwagierki, a oni sobie wlasnie spacerowke ridera kupili jakies 2 tygodnie kupili. Ich Michalek ma 5 miesiecy i juz w niej jezdzi- wiec mysle, ze moze by sprobowac z Twoja corcia? Michalek szczerze mowiac byl zachwycony przejsciem do spacerowki. Ja notabene nie jestem fanka ani znawczynia siedzen kubelkowych, ale np. jak porownalam sobie quinny buzza z riderem/neo, to wg mnie to siedzisko w riderze i Twoim neo jest o wiele madrzej wyprofilowane niz w buzzie. No i nie jest ciasne! Michal kawal chlopa a ma jeszcze luz.. Choc mi i tak sie riderze najbardziej podoba to superlekkie skladanie - mozna wozek zlozyc majac dziecko na rekach ;-) szok.
 
Do góry