reklama

SPECJALISCI dla dzieci - godni polecnia

Laluna

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Okulista dziecięcy z Wrocławia poszukiwany -> najlepiej po nazwisku proszę. Czy ktoś może polecić z własnego doświadczenia?

reklama
Miasto
Gdynia
Rozwiązania
0
hej, ja wszystkich specjalistów ostatnio wyszukuje przez www.*********. W trakcie ciąży koleżanka mi poleciła ten serwis, i znalazłam tam fajne zajęcia na basenie dla przyszłych mam, no i potem joge....polecam, bo mają tam też bazę lekarzy :)

Mirella Zygler

Ekspertka Babyboom.pl Położna
Rozwiązania
0
Okulista dziecięcy we Wrocławiu, to tylko dr Turska (spektrum). Jest fenomenalna!

Rozwiązania
0
Okulisty niestety nie polecę bo nie mieliśmy takiej potrzeby aby zasięgać rady okulistycznej. Za to z ortopedów dziecięcych najlepszy moim zdaniem jest dr Tomasz Parol- przyjmuje na Bartniczej w Warszawie. Mieliśmy okazję poznać kilku innych ale Pan Tomasz zdecydowanie ma odpowiednie podejście do maluchów oraz anielską cierpliwość do rodziców, którzy zasypują go pytaniami :)

Mirella Zygler

Ekspertka Babyboom.pl Położna
Rozwiązania
0
Okulisty niestety nie polecę bo nie mieliśmy takiej potrzeby aby zasięgać rady okulistycznej. Za to z ortopedów dziecięcych najlepszy moim zdaniem jest dr Tomasz Parol- przyjmuje na Bartniczej w Warszawie. Mieliśmy okazję poznać kilku innych ale Pan Tomasz zdecydowanie ma odpowiednie podejście do maluchów oraz anielską cierpliwość do rodziców, którzy zasypują go pytaniami :)
Tu się chyba poleca specjalistów z Wrocławia :) Mam pytanie o szpital Orthos w Komorowicach. Czy któraś z Was miała tam jakieś doświadczenia z dzieckiem? Znajoma szuka laryngologa do konsultacji wskazania do usunięcia migdałków. Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Test

Przetestuj Mleczko ochronne SPF 50 o zapachu wanilii Lirene KIDS

Zgłoszenia przyjmujemy do 12/06/2019

Nowe pytania

Do góry