reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPECJALISCI dla dzieci - godni polecnia

Hej dziewczyny
Ja też dostałam skierowanie na Vojtę - jeździmy do Promyka. Tyle że mój instynkt mi mówi, że mojemu dziecku jest to zbędne. Antoś jest dzieckiem urodzonym o czasie, poród był szybki i lekki. Ma lekką asymetrię (która już właściwie zanikła) i nie podciągał głowy do przodu podciągany do siedzenia. Z tego powodu skierowano nas na rehabilitację. Ostatnio rehabilitantka powiedziała, że przewiduje rehabilitację do ok 9 miesiąca!!!
Położna środowiskowa która ostatnio u mnie była powiedziała, że ok 50% dzieci z domów do których chodzi jest rehabilitowane Votą!!!
Rany ludzie nie jest to przesada? Przecież są masaże, jest babyBobath to dlaczego od razu dziecko skazuje sie na taki hardcore. Jeszcze ja trafiłam na rehabilitantkę która Antka za każdym razem doprowadza do takiego stanu że leży bezwładnie i wyje nie walcząc, nie ruszając się, jakby mu ochota do życia przeszła. :wściekła/y::no:
 
reklama
Witam!
Znalazłam w końcu świetnego fachowca którego mogę polecić wszystkim wrocławskim mamom - dr Adrianna Wilczek. Jestem bardzo zadowolona, z resztą jest o niej sporo na internecie. Osoba godna zaufania i z ogromnym doświadczeniem - praca w szpitalu na oddziale neurologii dziecięcej. Jeśli ktoś chciałby więcej informacji to proszę wiadomość na priva
 
mialam podobny problem kilka miesięcy temu, również propozycja vojty na asymetrie, również zrezygnowałam. Jeśli ktoś lepiej zapozna się z tematem będzie wiedział iż istnieją również inne metody które są bardziej odpowiednie w lekkim przypadku, może i dają efekty wolniej jednak na dzień dzisiejszy po kilku miesiącach rehabilitacji jest super. Pozdrawiam.
 
moja Maja była rahabilitowana metoda Bowak czy wobak, nie wiem jak sie pisze, to jest metoda która nie zostawia żadnej traumy, bardzo skuteczna, wyszliśmy z asymetrii bardzo szybciutko, polecam dr Kałamoniuk ona pracuje tą wlasnie metodą
 
witam my robilismy usg serca płodu jak bylam w ciązy prywatnie u p. dr Kukawczeskiej chyba trudne nazwisko. dostałam do niej namiary od swojej pani ginekolog, bo było podejrzenie wady serca u synka. Potem jak się mały urodził ze szmerami na sercu to w szpitalu ta sama pani robila mu znowu usg. dam ci jej numer mam nadzieje że tel akutalny bo to ponad 2 lata temu było. 0601-950-925
ta pani przyjmuje w centrum kardiologicznym za szpitalem na Kamińskiego. jak sie do niej dodzwonisz to poproś adres bo ja nie pamietam dokładnie. pani doktor jest swietna i naprawdę zna swój fach. plecam
my też u niej robiliśmy - świetny specjalista
 
Czy ktos zna moze jakiegos dobrego okulistę dla niemowląt we Wrocławiu? Czy jest szansa umówić taką wizytę w ramach NFZ czy raczej trzeba o tym zapomnieć? :) Będę wdzięczna za wszystkie namiary.
 
reklama
Charlene
Mam namiary na dwa ośrodki w których robią badanie u niemowlaków po fototerapii. Być może tam możesz się zgłosić. Wszystko na NFZ.
1. Promed - ul. Bulwar Ikara tel. 071 7963775
2. Armed ul. Chińska 4 tel. 071 7173521
3. jeszcze jest poradnia w szpitalu na Kamieńskiego.
Powodzenia!
 
Do góry