reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPECJALISCI dla dzieci - godni polecnia

Kadia2 czy dr chącka robi drobne zabiegi typu podcięcie wędzidełka ? My należymy do kozanowskiej przychodni, i czeka nas zabieg...:/ na który jakoś nam pod górę żeby dojść
 
reklama
Witam drogie mamuski :-) poszukuje dzieciecego dentysty we Wroclawiu. Nie wazne czy prywatny czy na NFZ. Wazne zeby mial podejscie do dzieci, no i moze jakies odpowiednie srodki np kolorowe plomby, cos na bol itp Z gory dzieki za odpowiedzi:-)
 
My chodzimy prywatnie do gabinetów Maxdent

mikroskop stomatologiczny, zdjęcie zębów protetyka, implanty zębowe - MaxDent.pl

leczymy się u doktor Luby .. Młoda, fajna babeczka..


Mój syn ma impregnowane ząbki i każda wizyta była dla nas utrapieniem - kupa płaczu i stresu naszego i dziecka przez brak odpowiedniego podejścia...
Dopiero u niej zaczęliśmy leczyć zęby bez przerażającego ryku..

Spróbuj, może i dla Was będzie odpowiednim lekarzem :-)
 
ja polecam pana dr Wojciecha Szerłomskiego, przyjmuje na teatralnej, w tym samym budynku co baseny. Miły i bardzo spokojne podejście ma do pacjentów. Znalazłam go w zumi.pl i jak do tej pory bardzo fajny, choć to właściwie ja się u niego leczę bo mała na razie nie ma problemów z ząbkami. Wiem, że dzieci też leczy często. pozdrawiam.

O a tu na ulotce jeszcze link znalazłam: www.dentysta-wroclaw.com
 
bogusia86 - jesli choidz o ortoped we wrocałwiu to rzeczywiscie dr szybinski, przyjmuje na gajowej, prywatnie. Moja corka tez miała miec sks a potem sie okazał ze to tylko przywiedzenie przodostopia. dr szybinski zakładał jej gipsy na borowkiej, juz na nfz.
Natomist najlepszy spec od sks to prof Napiontek z Poznania
tu masz tez link do forum o sks Stopy końsko-szpotawe :: Indeks
jak cos to pisz, tez przez to przechodzilismy, teraz stopki sa ok, bedzie dobrze; ))
 
Witam, niedługo się przeprowadzam do Wrocławia i potrzebuję zapisać dziecko do przychodni. szukam w internecie, ale większość numerów jest nieaktualnych...Czy możecie mi pomóc? chodzi mi o pediatrę w okolicy (krzyki).
z góry dziękuję
 
reklama
Do góry