reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPECJALISCI dla dzieci - godni polecnia

miauczus54

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Listopad 2007
Postów
340
Miasto
Wrocław
Witam dziewczyny!! Jestem od 2 miesiecy mamusia Alanka, mam na imie Karolina i mieszkam we Wrocławiu. Zwracam sie do Was z pytaniem gdzie we Wrocławiu mozna zrobic usg serca maluszka prywatnie?? Moze macie jakies doswiadczenia z tym tematem..bardzo dziekuje za odpowiedz z gory. Pozdrawiam
 
reklama
witam my robilismy usg serca płodu jak bylam w ciązy prywatnie u p. dr Kukawczeskiej chyba trudne nazwisko. dostałam do niej namiary od swojej pani ginekolog, bo było podejrzenie wady serca u synka. Potem jak się mały urodził ze szmerami na sercu to w szpitalu ta sama pani robila mu znowu usg. dam ci jej numer mam nadzieje że tel akutalny bo to ponad 2 lata temu było. 0601-950-925
ta pani przyjmuje w centrum kardiologicznym za szpitalem na Kamińskiego. jak sie do niej dodzwonisz to poproś adres bo ja nie pamietam dokładnie. pani doktor jest swietna i naprawdę zna swój fach. plecam
 
Witam! Czy ktoś może mi polecić dobrego alergologa i dermatologa z Wrocławia. Moja córka ma obecnie 8 miesięcy. rozpoznano u Niej atopowe zapalenie skory i od 4 miesięcy nie możemy sobie z tym poradzić. Chodzimy od lekarza do lekarza. Będę wdzięczna za jakiekolwiek namiary. Pozdrawiam
 
Cześć!
Mam prośbę - szukam dobrego neurologa, ewentualnie doświadczonego rehabilitanta we Wrocławiu lub okolicach. Potrzebuję namiary na kogoś sprawdzonego, z doświadczeniem, ale nie takiego lekarza który każde dziecka z automatu kieruje na Vojtę. Z góry dziękuję za pomoc.
 
Hej, wiem że w promyku są dobrzy specjaliści,
min. dr Dołyk ( specjalistka) ale ona preferuje Vojtę z tego co wiem, "Vojta" może i bolesny sposób ale jest rewelacyjny jeśli chodzi o rezultaty.
 
reklama
My chodzilismy na Vojte tez do Promyka. Do pani Paździerskiej. Wspaniala kobieta, swietny fachowiec. A do neurologa do pUCHATKA NA kOZANOWIE. świetny neurolog, nie pamiętam nazwiska, ale jest tam tylko ta jedna pani. Vojta może bolesna, może brutalna ale efekty daje znakomite. Wymaga dużej ilości nerwów, walki i samozaparcia. Moje dziecko jest dzisiaj zdrowe, nie widdać niedociągnięć. Wszystko oki. Dzięki Vojcie właśne.
 
Do góry