reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPECJALISCI dla dzieci - godni polecnia

reklama
Poszukuje namiarów na dobrego rehabilitanta dziecięcego (fizjoterapeutę?).
Prawdopodobnie dostaniemy skierowanie do Promyka (ale chciałabym uniknąć Voyty, czy oni pracują tylko tą metodą?) albo do centrum pediatrycznego na Kasprowicza. Możecie polecić dobrych specjalistów stamtąd? Ewentualnie prywatnego fizjoterapeutę/rehabilitanta, który pokazałby nam w domu ćwiczenia i od czasu do czasu sprawdził rezultaty?
 
Polecam Otto Prodent - przychodnia rehabilitacyjna na Kilińskiego. Specjalizują się głównie w bobath, choć vojtę też praktykują, ale nacisk jest głównie na bobath. My chodzimy na NFZ - ćwiczenia i basen, czekaliśmy miesiąc na NFZ. Z rehabilitantów jestem bardzo zadowolona.
 
Witam! Ja do polecenia ma Panią dr Poteraj-Kubicką. Przyjmuje we WRocławiu na Rezedowej. Niestety tylko prywatnie ale moim zdaniem warto. NIe ma tez tragedii z kosztem wizyt, 60 zł zwykla, kontrola 30 zł. No jak mus w niedziele to 100. NIe przyjeżdża do domu. Moja córka jest pod jej opieką już rok. Nie jest zwolenniczką antybiotyków, naprawdę pomogła przy kolkach i zawsze można na nią liczyć. Zawsze pomoże, wytłumaczy bardzo dokładnie.
 
Potrzebuję dobrego okulisty dziecięcego. Synek właśnie skończył roczek. Wszyscy domownicy zauważają, że coraz częściej ucieka mu prawe oczko, oraz ma taką czerwoną plamkę na powiece która mu nie schodzi :/ Proszę polećcie dobrego lekarza, na NFZ.
 
reklama
Do góry