reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPECJALISCI dla dzieci - godni polecnia

Przyjmuje na NFZ, ale trzeba być zapisanym do tej przychodni Proximum.
Jeśli nie to prywatna wizyta jak my chodzilismy kosztowała 100 zł.
Prywatnie umawiasz wizytę bezpośrednio z lekarzem 602 139 215, a na NFZ dzwonisz do przychodni się zarejestrować.
My chodzilismy prywatnie i nie czekało sie długo na wizytę.
 
reklama
Ja chodzę z moim synkiem do dr Mikrut na Bulwarze Ikara. Pani doktor sympatyczna, ale trochę roztrzepana. No i straaaasznie mam do niej daleko. Szukam okulisty dziecięcego na Krzykach
 
od zeza podobno dobra jest doktor korendowicz. PRzyjmuje na NFZ na ul żeromskiego. chodziłam do niej z moją myszką, bo też było podejrzenie zeza. Teraz jednak chodzę do dr mikrut. Sympatyczna babka.
 
Dziewczyny, macie jakiegoś sprawdzonego super stomatologa dziecięcego?

Ale takiego z prawdziwego zdarzenia, z bajką oglądaną podczas leczenia czy mega-genialnym podejściem. Słyszałam też o dentystach podających syropy uspokajające... Nie wiem...

Do takiego "zwykłego", co to ma krokodyla, mówi o wyciąganiu robaczków za ogon z zęba, pokazuje kolorowe plomby do wyboru i daje kubeczki po wizycie, chodzimy już od 3 miesięcy próbując leczyć ząbka córeczki, ale bez sukcesu :(
 
Na Biskupinie jest jakaś Pani doktor. Wiem że przyjmuje nawet w soboty. Koszt to 80zł. Pierwsza wizyta zapoznawcza też płatna. Podobno jest super. Była tam moja sąsiadka z 5 latkiem i 2 latką. Jak będziesz chciała to się dowiem o namiary. Ale chyba musi byc dobra skoro jeżdżą do niej ludzie z Siechnic:p
 
artident na Wyszyńskiego. Jak chodziłam tam na wizyty to często widziałam dzieciaczki. Nigdy nie płakały, na koniec wizyty dostawały jakąś zabawkę czy naklejkę. I widziałam jak z dzieckiem wchodzi mama, tata i babcia :)
 
witam ja poszukuje lekarza takiego ktory przyjedzie na wizyte domowa. czy ta pani Baran przyjezdza czy tylko do niej mozna? gdzie ona przyjmuje? prosze o adresy i telefony.
 
sarka dam Ci namiar podobno dobry i przyjeżdża, ja jeszcze nie sprawdziłam ...dr Waldemar Gołębiowski 504 122 529 dostałam nr od dziewczyny ktorej kolezanka go wzywała i do nich przyjechał...mam nadzieje, że jeszcze jeździ
i jeszcze znalazłam nr do Dr Ryszard Jadach 601 401 362
 
Ostatnia edycja:
Hej;)
Wczoraj wróciłam ze szpitala i muszę iść na kontrolę za 3 dni do pediatry. Kogo byście poleciły? Ja mam swojego lekarza w Dolmedzie i myślałam,żeby tam zapisać bobasa,ale musiałąbym z nią jeździć przez całe miasto. Znacie może jakiegoś dobrego w okolicach Grunwaldu? W ogóle można dziecko zapisać do przychodni telefonicznie? Czy muszę pierwszy raz iść osobiście?
 
reklama
Do góry