reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPECJALISCI dla dzieci - godni polecnia

reklama
szukam dobrego logopedy pracujacego z małymi dziecmi (2 lata) - najlepiej z umowa z NFZ! jak kogos znacie to prosze napiszcie!
 
wiem, że KAR-med ma logopedę, ale nie znam opini...ogólnie logopeda chyba też przypisany jest do placówki do której chodzi dziecko, w sensie jest w poradni psychologicznoe pedagogicznej obejmującej rejon danego przedszkola, żłobka....a cóż się dzieje że w wieku 2 lat chcesz się udać z dzieciaczkiem ?
 
Felidae dzieki.
niewiem dokladnie jakie sa zasady ale jak poszlam tutaj do logopedy to tylko strata czasu bo Pani dr powiedziala mi tylko ze ona nie pracuje z tak malymi dziecmi i moze mi polecic zebym sprobowala np w Promyku slonca. tylko ze jak tak zadzwonilam to zapisalam sie na liste rezerwowa na poz.20 a podobno w tym roku nikogo jeszcze z tej listy nie wzieli a w poprzednim 2 osoby! az wierzyc sie nie chce :szok:
tak sie wydaje ze 2 lata to mozena poczekac bo dzieci przeciez w roznym wieku zaczynaja mowic i czesto sie slyszy historie o 3 latkach ktore z dnia na dzien zaczely mowic pelnymi zdaniami .... ale chyba kazdy slyszal tez historie jak to lekarze mowia "dlaczego Pani wczesniej nie przyszla z dzieckiem?" u nas juz widac ze sa i beda problemy tak wiec jezeli mozna juz pracowac z takimi malymi dziecmi to chyba nie warto czekac! to nie sa lekarstwa ktorymi sie faszeruje dziecko lecz cwiczenia ktore napewno jej nie zaszkodza a moga tylko pomoc!
pozdrawiam
 
Witam serdecznie
Dziewczyny wrocławianki mam do Was ogromną prośbę. Polećcie mi dobrego urologa dziecięcego. Prywatnie czy NFZ obojętnie, choć prywatnie będzie szybciej. Ważne, aby był dobry i pracował w szpitalu. Jestem z Poznania, więc kompletnie się nie orientuje. Moja córka ma 2 latka, ma refluks pęcherzowo-moczowodowy. Leczyłam ją do tej pory u nas w Poznaniu, jednak jestem zmuszona zmienić lekarza. Będę bardzo wdzięczna za polecenia i namiary. Córka będzie musiała mieć zabieg stąd zależy mi, aby oprócz praktyki prywatnej pracował w szpitalu.
 
Paulla mam koleżankę z Oławy, dopyta m ja o lekarza do którego chodzili...Jej mała miała juz dwa zabiegi na reflux....Tylko u nas kolejki na zabieg koło 12 m-cy nawet :-(
 
AAAAAAAAAAAAAAA skasowało mi sie wrrr :-[

Zuza kręcić nosem mogą, bo nad wymową chyba z przedszkolakami się zaczyna. Teraz pewnie maja natłok dzieci z zerówek...Może prywatnie próbuj...Myślę że u Was i tak skończy sie na podaniu instrukcji i praca w domu...Zostają wam zabawy językowe, śpiewanie piosenek :-) do zabaw, baloniki i inne kółka graniaste... za każde słowo owacje na stojąco...i może jakieś zajęcia z dziećmi (o ile nie chodzi do żłobka) Chyba że podejrzewasz, ze coś nie tak z budową jamy ustnej ...zawsze możesz iść do laryngologa...będzie szybciej...próbuj ten Kar-Med tam jakiś jest jak wcześniej wspominałam...osobiście nie znam żadnego oprócz przedszkolnej :-)
Jeżeli prywatnie to spróbuj w MEDICUSIE http://www.medicusdcl.pl/content/view/92/
 
Felidae dzieki!
w domu pracuje caly czas z Mala tyle ile moge! do zlobka tez chodzi i nawet ma tam zajecia z Pania logopedka i wreszcie udalo mi sie z nia umowic wiec w srode mam z nia spotkanie to porozmawiam jak ona to widzi :)
 
reklama
No to super. w sumie, jeżeli mała do żłobka chodzi to chyba właśnie ta pani która ich uczy i znimi ćwiczy będzie "waszym rejonem"....powodzenia...
 
Do góry