reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spełnione zaciążone staraczki od stycznia 2012 :)

reklama
Czarni jejku jak się cieszę, graaaaatuluję :-D wycałowałabym Cię :-D:-D:-D:-D Jak się czujesz?

Matyjasowa babo jedna a Ty gdzieś przepadła? muszę nawiedzać listopad by upewniać się że żyjesz? co u Was?
 
syneczki ano nie mialam naprawde humoru a potem wyjechalam na tydzien na mazury ale juz jestem
syneczki czytalam ze kolejny synico //??? u mnie tez ponoc ma byc syn hehehehe
 
witajcie :tak: u mnie dzisiaj zwariowany dzień bo jutro wyjazd do Warszawy na ślub brata.... nie wiem jak wytrwam bo czuję się fatalnie.....

dołączam zdjęcie mojego teściora
 

Załączniki

  • DSC_0293[1].jpg
    DSC_0293[1].jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 51
matyjasowa ponoć synunio ale na tym etapie średni średni syn miał być dziewczynką więc wiesz... pewność będę miała dopiero na połówkowym a sugestia jest tylko sugestią. Ludność dookoła słysząc że kolejny syn robi minę mówiącą "należałaby Ci się w końcu dziewczynka" cóż nie bardzo rozumiem ich nastawienie, nikomu nie przyszło jeszcze do głowy że może bi być bez różnicy jakiej płci dziecko noszę.
U Ciebie również synuś :-D coś w ostatnim czasie więcej chłopców na bb ;-) Imiona wybrane?


Goka no przekichane z tym marnym samopoczuciem w połączeniu z jazdą i imprezą ale pomyśl że w całym ferworze uroczystości organizm podda się chwili i odpuści chwilowo :-)
Ja z kolei będę się weselnie imprezowała końcem sierpnia gdy będę w ostatnim miesiącu ciąży, mało tego dojazd z Wrześni do Wałbrzycha zajmuje około 8 do 9 godzin, pewnie jeszcze będzie skwar, a ja z chorobą lokomocyjną, wielkim brzuchem ehhhh już mi niedobrze na samą myśl.
 
syneczki mi lekarz powiedzial ze syn jak bylam na prenatalnych 3 dni temu jakos ... jajeczka bardzo pieknie bylo widac ... mam nadzieje ze juz tak zostanie chociaz powiem ze razemz emzem nie mielismy parcia ze skoro juz jest corka to drugi usi byc syn .... nawet mialam ciuszki na dziewczynke juz w domu ( od kolezanki) i dzis wlasnie je przejrzalam i roz odlozylam ehehheh

goko piekny tesciorek :) i wspolczuje zlego samopoczucia

syneczkia jak u ciebei z jedzeniem ... co jesz a na co nie mozesz patrzec??
 
No po malu sie tu rozkręcaja :-) ja to jednak przyzwyczajona do staranek i zapominam że istnieją inne fora :-)
Ja to apetyt mam na wszystko i mój soczek pomidorowy i czasami w ciągu dnia zdarza mi sie usnac
Mam pytanie w którym tygodniu miałyście pierwsza wizytę i co lekarz już widział ;-)
 
ja mialam usg robione w 4.5 dniu ciazy i widac bylo juz pecherzyk :)
potem w 6 tyg ciazy bylam u lekarza na badaniu i wyczuwalna byla juz macica
w 8.2 tyg ciazy bylo juz widac bobo serduszko
 
Matyjasowa jem wszystko co nadwinie mi się pod język ale jeszcze do niedawna wymiotowałam gdy tylko poczułam smażone mięso nawet na odległość dwóch pomieszczeń. W tej chwili jest mi obojętne, no i mleka nie trawię, zrobię dwa łyki i basta.

Czarni ja byłam w 5 tygodniu i 3 dniu i tak chodzę co 2 tygodnie.

Z góry przepraszam ze tylko o sobie napiszę ale jestem świeżo po wizycie więc zakładam Waszą wyrozumiałość
;-)
Wchodzę do gabinetu myśląc że dziś usg nie będzie w końcu było ostatnio, maluszka czuję wyraźnie, wyniki dobre, ponoć synek w brzuszku to co ja będę nadwyrężała dobroci lekarza. No więc rozmawiamy, rozmawiamy i nagle pada pytanie "a chce Pani zobaczyć co u maluszka słychać?" baaaa pytanie. Kładę się do badania, pokazuję brzucha, lekarz pod wrażeniem że kolczyk tak pięknie się ulokował i że ma jeszcze sporo miejsca. Oglądamy, oglądamy, skupia się na kości udowej, mierzy, widzę jajeczka między nóżka i dydusia z nich wystającego, dalej mierzy główkę, pokazuje paluszki, nagle przeskakuje na obraz 3D Boże co za widok, pierwszy raz miałam takie usg, jaki kształtny bobasek, taki pucuś, taki śliczny malutki zadarty nosek, dokładnie taki jak młodszego synka, malutkie uszka już na swoim miejscu. No więc zapytałam o płeć, czy potwierdzą się przypuszczenia co do synka choć w sumie przed chwilką widziałam dokładnie jajeczka i dydusia więc to tylko formalność. Przechodzimy zatem ponownie do okolicy nóżek, ponownie widok od strony pupki, odbytu i szok co się stało z jajeczkami i dydusiem, przecież jeszcze niespełna 3 minuty wcześniej były (odpadły???) moje rozmyślania przerwały słowa lekarza "ja tu widzę na tę chwilę dziewczynkę" :szok:
Wiecie co? ja już nie wiem co myśleć :-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry