reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spełnione zaciążone staraczki od stycznia 2012 :)

Paulinka super brzunio :) jaki duży :p ma chłopak miejscaaa hihihi fika pewnie. a ile waży teraz?

Sihayka i jak kleik ? :-) smakował Nadusi? z czym go rozrabiałaś? Bo ja robie ze swoim mlekiem, ale mam tak mało mleka na takie ''zabawy'', że chyba zacznę jej robić z wodą.
A z Nadki psotnica mała hehe i fakt, włosów to ma niewiele :p

Anke witaj z powrotem :* szybkiego szczęśliwego fasolkowania !

Pianka fantastycznie, że tak Ci się udało Kalinkę od smoczka szybko odciągnąć . ja mam nadzieję na równie szybkie pożeganie.
Moja mama jak chciała oduczyć mojego starszego brata smoczkowania, to poprosiła go by poszedł i wyrzucił przez balkon ten smoczek na ogród i od tego momentu nie było już smoczka.

moje dziecko od kilku dni miewa koszmary...
 
reklama
Agacynda fika, fika:) Dużo więcej niż starszy brat:) Teraz to nie wiem ile waży... Prawie 4 tygodnie temu ważył prawie 400 gram:)
 
kur** post mi się skasował:wściekła/y:!!!!!!!!!!!

PAULINKA BRZUNIO PRZEŚLICZNY!!!!!!! batalia o imie dalej trwa?
ANKE witaj! co u Ciebie słychac, jak córcia? trzymam kciuki za ten cykl :*
SIGAYA OJOJOOOJJJJ jaka Nadunia słodziutka. fajną macie mate. taka kolorowa. mnie sie takie podobały a dostalismy rózowa!:wściekła/y: była strasznie z niej niezadowolona!!!!!! no ale cóż. szkoda było wywalic nowej
AGACYNDA i jak Nelce jedzenie idzie?
PIANKA Kalinka super przyjeła pożegnanie ze smokiem. ciekawe jak to u mnie bedzie
 
Domik Nelce o dziwo smakuje kleik, aż jestem w szoku. Dzisiaj zjadła dwa razy :-) tylko mam wrażenie, że brzuszek ją boli... ale po kleiku?!
 
Agacyndka są teorie, że kleik ryżowy może powodować zaparcia... dlatego też je się go przy biegunkach. Może przez to Nelka ma jakiś dyskomfort brzuszkowy? :| choć mimo wszystko dziwne by to było. My mamy kleik i ryżowy i kukurydziany ale dopiero jutro startujemy, bo tatuś chce być obecny. Żal mu, że nie widzi zupek, jabłuszka jak je w tygodniu więc chce być przy kolejnej nowości.
Mleka u mnie pod dostatkiem.... nawet na takie "gotowanie" haha... do tego stopnia, że od wczoraj w lewej piersi mam taki nawał jak na początku karmienia - nie wiem co to się podziało:| boli, pęka w szwach - masakra hehe... wrięc kleik będzie na moim mleku. Jak robiłam pure z ziemniaka to też dodawałam moje mleko choć wiadomo mniejszą ilość niż do kleiku;)
Ale ale...super, że Nelce tak zasmakował ryżek:) to kiedy kolejna nowość i co następne w kolejności będzie??
I jak to ma koszmary?? :(


Domik matę sama wybierałam, więc to może dlatego. Babcia tylko kaskę na nią dała;)

Pianko ale super z tym smokiem Kalinki Wam poszło. Ciekawe jak Kubulek sobie poradzi z tematem. Ja od dziś chyba będę Nadce opowiadać o dzielnej Kalince i że trzeba z niej brać przykład hehe;)
 
Ostatnia edycja:
Sihaya mała fantastyczna! :-D na zdjęciach nie widać że taka z niej kruszynka :-) a Kala jest naprawdę dzielna dziewczyna odpieluchowanie poszło gładko, odstawienie butli też, u lekarza grzeczna nie panikuje, w sklepach scen nie robi, o brata nie robiła scen zazdrości - normalnie cud miód dziewczyna :-) gorzej w kwestii spania :-D
agacynda w odstawianiu najważniejsza jest chyba konsekwencja jak powiesz że nie ma to nie ma, nie można się złamać i dać ;-)Nela płacze przez sen? coś jej się śni?
domik jak idzie chodzenie Lence?
 
No to chyba właśnie spowodował zaparcie u Małej, bo jak ją przewijam to nic nie robi a drze się wniebogłosy. Chyba spasuję z tym kleikiem w takim razie, bo nie będę dziecka męczyć. Ugotuję jej po prostu ryż i przetrę. Następna w kolejności rozgotowana kasza jaglana.
Sihayko no to fajnie, że tatuś tak chce wszystko obserwować :-) i poniekąd zazdroszczę takiej ilości mleka. ja przez to, że mam już @ to chyba mam go coraz mniej przed @ a po znowu jest sporo... organizm ludzki jest fascynujący.

i tak Pianko, Nela mi płacze przez sen... ale właśnie to nie jest taki normalny płacz, tylko skala głosu jej rośnie. najpierw szlocha a później ryk...no i się nie budzi tylko cichnie i dalej śpi.dlatego myślę, że ma koszmary. bo to nie stało się raz tylko już kilka. Bidulka.
a dzisiaj w ogóle taka nocka, że mam oczy na zapałkach. głupio zrobiłam i dałam jej kleik wieczorem ... nie dość, że się męczyła z brzuszkiem to jeszcze cały czas jak kładłam ją na lewym boku, to się drapała po uchu, tak że ranki ma w środku - zęby?!
 
reklama
Pianko na żywo tez nie widać, że taka kruszynka:) wszyscy mówią, że taka pucowata i duża heheh... a pomiary i waga pokazują swoje hehe...

Agacyndko biedna Nelka:( nie dość, że brzuszek to jeszcze te koszmary:(
ja w takim razie zacznę chyba jutro od kleiku kukurydzianego, żeby nie było jak u Was problemów:/
 
Do góry