reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spełnione zaciążone staraczki od stycznia 2012 :)

Bzibziok nie gratuluje tylko trzymam mocno kciukasy!!!!

Widzę że tu ćwiczeniowo ;) ja też ćwiczę tylko coś mocniejszego - Insanity i tez mam nadzieje zgubić co nieco do wiosny ;)

Widzę że Nadka i Nelka pięknie nam rosną :) niedługo Sare przegonią hehe ;)

Aga mi się laktacja sama zatrzymała ale ja odstawialam od piersi stopniowo, eliminowalam po jednym karmieniu w dzień tak że na końcówce już tylko w nocy raz karmilam więc jak całkiem postanowilam odstawić to poszło gładko.

Domik Gratuluję ząbków :) widzę że u Lenki to rosną jak grzyby po deszczu :) gratuluje wyników po ćwiczeniach! Piękne efekty! No i proszę Cię! Gdzie Ty niby matka orka jesteś?
 
reklama
Sihayka pięknie pięknie urosła Nadia ;-) ja zmierzyłam Nelice dzisiaj i ma 69 cm więc różnica między nimi już nie taka duża :p tylko wagowo heheh

Bzibziok superancko, trzymam mocno kciuki i rewelacyjnie, że do Nas napisałaś ;*

Gosiu a co to za ćwiczki? a z czego Ty chcesz Kochana gubić kilogramy? :-)
 
Agacynda wpisz sobie w google Insanity to zobaczysz ;) ja już robię 8 tydzień ale będę robiła od nowa. A ja nie chcę zgubić kg tylko bebolka bo też mam jeszcze skórę taką rozciagnieta no i cała chcę być fit ;)
Pięknie Nelka urosła! Aż z ciekawości muszę jutro Sare zmierzyć hehe

Pianko co u Was??
 
Gosiu na szczęście Nela trochę spasowała z tym rozrastaniem się, bo miesiąc temu na szczepieniu miała 68cm. a na jeszcze wcześniejszym 63cm. więc trochę mi ulżyło szczerze powiedziawszy...
zaraz sobie zobaczę te Twoje ćwiczki ;-) ja się wkręciłam strasznie. podoba mi się takie ćwiczenie z rana, a że A w pracy to mi nikt nie przeszkadza :p


edit.
widziałam. MASAKRA! teraz jesteś moim masterem :d
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Agacynda ahahahaha przestań! :D fajnie jakby jeszcze efekty były takie jak u tych ludzi ;) ja też z rana ćwiczę, od razu jak wstanę, Sara zasiada na swoim tronie i patrzy jak matka robi z siebie wariatke i skacze jak szalona i się śmieje hahahaha
Powiem Ci że Sara jeszcze body na 68 nosi a resztę ubranek już na 74. A waży 8400 :D taka jest drobna

Sihayko podrzuc jakieś przepisy na pyszne koktajle ;) a na warzywne też coś masz?
 
Ostatnia edycja:
No to szkoda, że nie ma takich efektów jak na filmiku... a może oni z dietą jeszcze robią? bo często gęsto właśnie o to chodzi... a jakiekolwiek efekty są?
to Sara waży tyle co Nelka, właśnie Młodą zważyłam... to wagowo Nela mi się też nie ruszyła od szczepienia. Uff uspokoiła się narazie :p
Sarunia faktycznie drobnica ;-) po Mamusi idzie :D
 
Agacynda efekty są, na pewno Jestem sprawniejsza a cm niestety się nie zmierzylam na początku ale widzę po spodniach że jest lepiej. Oni mają jakieś swoje koktajle Results formula i to u nich można kupić więc pewnie to w dużej mierze daje efekty ale się nie zrazam tylko cwicze dalej. Ćwiczylam Chodakowska też ale ja muszę mieć tempo i wycisk mega bo inaczej szybko się nudzę, muszę mieć wyzwania ;)
No to dziewczyny teraz idą łeb w łeb z wagą ;) może ze wzrostem też:) Nelka dobrze teraz waży i tak jest że waga rośnie a później stop na jakiś czas.
 
Ahhh to dobrze, że są efekty. ja też się nie mierze, ale również na spodniach zobaczę efekt jeśli co :-) mam takie spodnie które są wyznacznikiem moim hahahaha
a jak Sarunia? jakieś chodzenie na ekranie? ;-)
 
Agacynda ja mam kilka par takich spodni hahahaha ;) Sarunia ok, łobuz z niej nieziemski. Jak coś bierze czego nie może i jak mówię "idę już do Ciebie" to rzuca wszystko od razu i ucieka haha, muszę to nagrać :) a chodzić to chodzi przy meblach. A u Nelki co tam nowego? :)
 
reklama
Słodziak z Saruni ;-) Hehehe koniecznie nagraj i wrzuć na fb.
A Nelka uskutecznia pełzanie do kocich misek a jak patrzę się na nią i mówię ''nie wolno Nelka'' to odwraca się profilem do mnie i się śmieje ;-) ale dzielnie pełznie dalej i wsadza paluszki do kociej wody. dzisiaj u moich rodziców ciągnęła za ogon leżącego psa :D ale zabawa przy tym nieziemska ;-)
 
Do góry