reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spełnione zaciążone staraczki od stycznia 2012 :)

wooow... stęsknilam sie za Wami...

Domik - ja cichutko też chcę sie przyłączyć do skalpela, ale nie wiem czy się zmobilizuje - może Wy mi pomożecie
Agacynda - to po jajku może być zatwardzenie? bo mój maluch robi gęste kupska raz dziennie i to z wysiłkiem lub moją pomocą
Paulinko - a to niespodzianka! to co - robimy nowy plebiscyt na imię czy już macie??:-D

Maksio rośnie jak na drożdżach - w niedzielę około pęknie nam 6kg!! dziś gotujemy i pieczemy, bo w niedzielę moja Mama obchodzi 60. urodziny. Maksiowi wyprasowalam białą koszulę :tak: a ja... chyba pożyczę jakąś bluzkę od siostry, bo w nic się nie dopinam na biuście :zawstydzona/y:
a to mój Calineczek:
Zobacz załącznik 612864Zobacz załącznik 612865
 
reklama
paulinko hahaha ale numer :-D niezły łobuz się szykuje, może jednak doczekasz się wymarzonej córeczki ;-)
domik właśnie wyobraziłam sobie randkę Leny i Jakuba - najpierw wspólne śpiewy, później uroczyste lizanie podłogi i na koniec potok soczystych buziaków :-D romantico! ;-)
agacynda jak Aniela dzisiaj? mam nadzieję że lepiej!
Gosiak młody sam chodzi przy meblach i trzymając się wszystkiego co się da przesunąć i przepchnąć :-D ładnie też sam idzie trzymając się za jeden mój palec więc myślę że pójdzie tak jak siostra koło roczku :tak:
Sihaya, Gosiak co za ironia Wasze kobitki łysolinki a ja mojemu spokojnie mogłabym już kitki wiązać :-D :rofl2:
Anulk@ ale słodki! i jak się zmienił :szok: przystojniak Wam rośnie ;-)udanej imprezki!
 
Sihayko fajnie że Nadusi podobają się wygibaski a to pewnie dlatego że przy mamie czuje się bezpieczna :)

Anulko Maksiu boski a te zdjęcia na pościeli to się Wam udaly :) kiedy on tak urósł? :) a jak tam sprawa z pieniędzmi? Mam nadzieje że pozytywnie.

Pianko to pięknie :) chwal się od razu jak pójdzie :) ej to daj nam trochę włosów Kuby :D
 
Anulka Maksio słodziutki:) i jaki już duży chłopczyk:)

No niespodziankę mamy i to konkretną, ale na razie to boję się uwierzyć, że to może być dziewczynka, bo jakby się później okazało, że jednak nie to byłabym strasznie zawiedziona... Z drugiej strony jakoś tak przyzwyczaiłam się do Mateuszka i nadal mówię- mały, on itd...
Co do imienia to będziemy wybierać dopiero jak nam pan na 3d potwierdzi, że to dziewczynka, ale tym razem będzie dużo, dużo łatwiej:) Listę mam już - Lilianka, Ninka, Majeczka, Milenka, Zosia, Blanka, Nadia, a Ł coś mówił o Karolinie i Zuzi:)
He he najlepsze, że ja już zaczęłam wydawać ciuszki, które uzbierałam dziewczynkowe:)
 
Anulka cudowny Maksiu !! jakie się fajny zrobił ;-) taki chłopczyk z tłuszczykiem hihihi wreszcie Nelka nie jest samotna w swoich oponkach i fałdkach hehehe śliczny! mleczko Mamusi służy Chłopinie :p
Generalnie to jajko jest uczulające mocno, a widzę u Nelki, że im jest starsza, tym jajko na Nią działa coraz gorzej. No wczoraj to była kulminacja chyba. Dzisiaj Młoda pije herbatkę z kopru...

Pianko dzisiaj Nelka lepiej aczkolwiek nie jest normalnie... kilka dni i się unormuje. może jutro...

Gosik bo mi się cały czas wydaje, że Twoja Sara ma pół roku hehehe a Nelki w spacerówie jeszcze nie mam. zresztą ona w tej spacerówce jeszcze leży. Ale kurczę nie podoba mi się ta spacerówka, gondola była taka cudowna. w ogóle mi się spacerówki nie podobają ;-) hehe

Paulinka to Ty narazie przystopuj z tym rozdawaniem ubrań ;-) bo będziesz musiała odzyskiwać hihihi oby babeczka była &&&&
 
Jakieś innowacje na bb pt "dziekuję" i "lubię" hehe... co to fb potrafi zrobić nawet z forum:D

Agacynda jak Nelka? lepiej już dzisiaj??

Anulk@ ale Ci Maksiu rośnie!!!:) suuuper:) taki duży już a dopiero co się urodził:)

Gosiaku na kwestii smaku są dwa nowe koktajle:D "smoothie z ananasem" (ten na pewno spróbuję, jego zielonowatość aż krzyczy co mnie: "wypij wypij mnie!!":D) a drugi "zielone smoothie" (z zielona herbata kiwi i szpinakiem).

Paulinka to kciukasy za córeczkę!! Lilianka baaaardzo ładnie, Nadia - no cóż:D, Milenę też rozważaliśmy;)
 
Ostatnia edycja:
Sihayko dzisiaj o niebo lepiej! wreszcie zadowolone dziecko... spała na pierwszej drzemce półtorej godziny a teraz jeszcze 40 minut i herbatkę piła i je normalnie cyca i dyni z ziemniakiem wsunęła trochę...także dzisiaj jestem zadowolona z niej. nawet mi dała poćwiczyć i latała po macie całej i wokół :-)
a co tam u Nadi? co jadła dobrego? co już masz przetestowane?
 
To super, że Nelka wróciła do formy:) Nadka też już co raz lepiej:) a wczoraj po wieczornym cycu to mnie rozkleiła, tak się we mnie wczepiła, żebym nie odkładała jej do łóżeczka, że jak taki mały misio koala wyglądała;) hehe... i jak tylko próbowałam ją odłożyć to się rozbudzała i wczepiała jeszcze mocniej łącznie z tym, że rękę mi pod bluzkę wsadziła, chwyciła za ramiączko stanika i nie chciała puścić;)
A z jedzenia w sumie nic nowego (przetestowane mamy marchewkę, ziemniak, pietruszkę, dynię, jabłko, gruszkę, kleik kukurydziany, kaszę manna - i po tych dwóch ostatnich jak na razie męczył ją brzuszek więc dałam spokój i może za tydzień gdzieś spróbujemy znowu). Jutro za to dodajemy do zestawu brokuł;)
 
Pięknie Ci Sihayko Nadunia pokazała jak kocha mamusię ;-)
szkoda, że kleik i kaszka tak podziałały na Kruszynkę. Ale dobrze, że toleruje warzywka i owocki tak ładnie. Jestem ciekawa jak zareaguje na brokułka :D hehe ja Nelce nawet nie daje teraz, bo mnie kobiecina opluje tym brokułem :D
 
reklama
Do góry