reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spełnione zaciążone staraczki od stycznia 2012 :)

reklama
Pianko Mikołaj był bardzo grzeczny, ale on w sumie jest tatusiowo- mamusiowy, więc nie było tragedii bo był tata:) Jak przyjeżdżał do mnie na te 5 minut to nie można było go od moich włosów oderwać:) i całą twarz mi zawsze wycałował. Tęskniło się Myszatce, ale dzielny był:)
 
Lenonku nasz kochany! spóźnione ale baaardzo szczere i gorące najlepsze życzenia Roczkowe!!!!! Rośnij zdrowo i bądź szczęśliwa!!!!!
też mi się wydaje, że tak niedawno czekaliśmy na wieści ze szpitala
Paulinko - śliczny brzuszek i takaż sukienka;-) już III trymestr hoho!

Agacynda - no obiecuję, że założę tego fb ;-)

a ktoś wie co z Asitką??? w końcu marzec już za połową

a Noelle??
Sihaya - dopiero co czytałam jak Nadke z Babcia na spacer wyprawiłaś, a teraz sama prawie się poryczałam, bo 1,5 godz u dentystki byłam u już strasznie tęskniłam, jeszcze chwila a z tymi rurkami i wacikami bym poleciała do niego:-D
 
Już po usg:) Chłopczyk malutki mnie tak męczy:) No całkiem spory już, bo ma 1582g i termin porodu wg usg to 22 maja:) A jak się urodzi w terminie czyli 6 czerwca to będzie miał ponad 4 kg... Ułożony poprzecznie- jest w trakcie przekręcania się na dupkę:((( A poza tym to wszystko ok, wszystkie narządy, przepływy, tętnice, żyły jak najbardziej prawidłowe, serduszko pięknie pracuje, przepływy w mózgu idealne:) Puciatek taki:) Tylko łożysko mam już III stopnia, a to przecież dopiero 28t6dc... Wg usg 31 tc. I to mnie martwi.
 
reklama
Paulinko najważniejsze że wszystko ok z synusiem :) a co lekarz mówił o tym łożysku? Chyba Aga też coś miała takiego z lozyskiem.
 
Do góry