reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spełnione zaciążone staraczki od stycznia 2012 :)

reklama
No coz i ja sie melduje na naszym starym-nowym.
Po nocy nie przespanej.Nagle mnie bezsennosc dopadla:-/
Gosiak Nasz mial ciecie cesarskie o godzinie 23.32 Sara - 2830g, 52cm 10pkt Apgar :)
 
ja też sie melduje :)

Gosiak kochana gratulacje !!!!

dziewczyny walcze z moją niunią z jej wirusem od dwuch dni ma wysoką gorączkę i w zasadzie nic więcej wczoraj w nocy to chcieliśmy na IP jechać bo ni mogłam zbić jej temperatury
 
Agnieszko wspolczuje.Teraz.tyle roznych chorob:-/ Pewnie do lekarza dzisiaj idiecie.Kciuki trzymam zeby sie okazalo ze to nic powaznego no i zeby na malego nie przeszlo.
My jestesmy na etapie organizacji chrzstu.15 czerwca mamy.Glowa mala z ogarnieciem tego...:-/ Roboty tyle...od znalezienia.noclegu po jedzenie itd.... Wrrr...a ja ostatnio jestem tak padnieta ze nie mam.do tego glowy...na szczescie jeszcze troche czasu zostalo...
Poza tym motam sie.z.papierami do becikowego...w sumie nawet nie wiem czy sie zalapiemy...
Powinnam isc morfologie kontrolma.zrobic

.mialam isc z dwa tygodnie temu...zapomnialo mi sie...

Ale sobie ponarzekalam...az mi lepiej;-)

Wlasnie mnie olsnilo pianko agnieszko ze wszystkie mamy kwietniowe dzieciaczki...:-) alez mam zaplon..
 
Ostatnia edycja:
ja byłam z małą u lekarza we wtorek no i bierze leki mimo tego gorączka dalej jest. No i pediatra stwierdził ze to typowy wirus i że właśnie dużo dzieci teraz na to choruje. A Antoś zdrowy Dominika do niego nie dochodzi my siedzimy w jednym pokoju a ona ma do dyspozycji cały dom i rządzi z dziadkami no i ja jak tylko antek śpi staram się z nią bawić
 
Aaaa sorry..nie doczytalam ze wy juz po lekarzu:-/
No to pozostalo trzymac kciuki zeby leki zadzialaly.
 
reklama
I ja się melduję... i powiem szczerze, że aż się popłakałam tak bliski mi był tamten wątek...aż nie przypuszczałam!!
Niemniej super, że jesteście tutaj:) i cieszę się, że mam nadal do kogo pisać... bo na wrześniówki do tej pory się nie wbiłam jeszcze - jakoś mi tam nie po drodze;)

Margotoko!! gratuluję córeczki kochana:)
Agnieszko zdrówka dla Dominisi:)
 
Do góry