reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spełnione zaciążone staraczki od stycznia 2012 :)

Sihaya ja mam podobnie.Zal mi ze tak sie zakonczyl dla nas tamten watek.Przykro mi ze zafasolkowane sa tam hmmm..
Nie mile widziane??

Coz..pozostaje trzymac kciuki ze dziewczyny zafasolkuja i sie tu przeniiosa.

Mgielko co slychac??
Gosiak : super ze Sara juz z Toba:-)

To czekamy na reszte dziewczyn tutaj

Ile po cieciu cesarskim mozna zaczac cwiczyc??;-) ambicje mam...
 
reklama
Noelle kurcze nie pamiętam jak to było przy cesarce a mój cały skarbiec wiedzy w pudle w piwnicy jeszcze;) postaram się dowiedzieć od koleżanki;) ale mnie się kojarzy, ze to jakoś szybko po porodzie szło, tylko najpierw z oszczędzaniem mm brzucha i blizny...dowiem się:)
 
Margociuuuu gratulacje!!! :-))

Agniesiu napewno Domisia szybko wyzdrowieje :-)

Mi tez jest ogromnie przykro bo bylam na watku od hmm 4 strony... No ale coz. Lalus nas ewidentnie z niego wywalila...
 
Hej, widze ze sie porobiło :p

moze nie byłam na wątku od początku, ale jakoś od kwietnia sie udzielałam cały czas i jakoś nie wyobrażałam sobie żeby zafasolkowane odchodziły;/ kurde powiem wam szczerze ze miałam kryzys w tym cyklu szczęśliwym, nie wchodziłam prawie na forum bo mi sie płakac chciało jak widziałam suwaczki ciążowe u dziewczyn na wątku, ale nigdy nie pomyślałabym sobie zeby napisac komus ze to wątek staraczek wynocha, tylko odciełam sie od forum zeby odpocząć a potem wróciłam jak mi przeszsło

ale powiem wam jeszcze, ze podczytywałam cały czas choć nie pisałam zbyt cześto, wiecie 2 dzieci.. no nie ma zbyt czasu ;\
i od jakiegoś czasu juz widać było na forum tą niechęć, staraczki mało sie udzielały.. to chyba było nieuniknione ;/

dlatego i ja melduje sie tutaj :)
ale mimo to i tak trzymam kciuki, szczegolnie za Sailor i Mynie, zeby w koncu sie udało :))

gratulacje dla Gosi :)!!:laugh2:
 
Bylam wczoraj w kinie i chyba Anielce niezbyt sie podobalo bo caaaaaaalusienki film obkopywala mnie rowno. Juz pod zebra trafia. Szalona... :))) aahh no i przyszedl moj sprzecior AGD ale suszarka stoi jeszcze w duzym pokoju bo moj A cos nie mial werwy by sie zabrac do montazu wczoraj :-)
 
Krolewno racja! Nie dalo sie tego uniknac... Mam nadzieje ze Mynia zajrzy czasem tu do nas.
 
Agacynda moze było w kinie za głośno :D z Leną nie byłam w kinie ale z Mają w ciąży tak i nic sie nie działo oprócz tego ze pęcherz mnie wkurzał hahah :p
 
reklama
Sara.jpg
Zgadnijcie kto to!!??
 

Załączniki

  • Sara.jpg
    Sara.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 55
Do góry